Vyhrajte nákupnú poukážku na nákup plaviek

Please enter banners and links.

Magazín mnau.sk Vám opäť prináša možnosť vyhrať skvelú cenu. Tento krát v spolupráci s internetovým obchodom plavky-neplavky.cz.

Plavky-neplavky. cz sú obchodom ktorý Vám ponúka jedinečnú možnosť ako si opáliť celé telo bez toho aby ste sa museli odhaľovať na nuda plážach alebo navštevovať pravidelne solária.

V tomto obchode totiž nájdete plavky cez ktoré sa opálite. Že ste o tom ešte nepočuli? Tak Vám o tom niečo povieme. Tieto plavky ponúka internetový obchod s príznačným názvom plavky-neplavky.cz.

Plavky sú vyrobené z patentovaného materiálu Transol, ktorý prepúšťa určité (vysoké) percento slnečných lúčov až na pokožku. To znamená že v týchto plavkách budete zahalená a pritom sa opálite na celom tele. Dôležité je podotknúť, že plavky zostanú nepriehľadné i po namočení, takže sa v nich pokojne môžete kúpať.

Keďže slnečné lúče sa dostanú až na telo, je dôležité chrániť si tieto partie, ktoré predtým možno nikdy neboli opálené, opaľovacím krémom s vhodným SPF faktorom.

Plavky-neplavky.cz Vám ponúkajú na výber pánske i dámske plavky v rôznych strihoch a prevedeniach, z ktorých si určite vyberiete. Navyše na tejto stránke nájdete i plážové šatky, ktoré majú rovnaké vlastnosti ako tieto plavky. Dôležité je ešte podotknúť, že aj keď ide o český obchod, dodávka na Slovensko vôbec nie je problém.

A keďže sa blíži leto, tak sa plavky-neplavky.cz v spolupráci s MNAU.SK rozhodli odmeniť jednu z našich čitateliek poukážkou na nákup v ich internetovom obchode v hodnote 1000KČ. Stačí ak nám zašlete správnu odpoveď na súťažnú otázku:

 

Súťažná otázka: Koľko percent slnečného žiarenia prepúšťajú plavky z materiálu Transol?

(odpoveď nájdete na internetovej adrese: www.plavky-neplavky.cz)

Súťaž trvá od 8.6.2011 – 30.6.2011

Tak Vám prajeme úspešné hľadanie odpovede a veľa šťastia pri žrebovaní!!!

Súťaž ukončená

Výherca Pán Martin, Štefanovičová

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: