Vyhrajte mesačné balenie Bio-Aktívneho morského kolagénu

Please enter banners and links.

Čo je to kolagén

Kolagén je najdôležitejšia stavebná bielkovina. V našom tele predstavuje 30% všetkých bielkovín a až 70% sušiny v kĺbových chrupavkách. Často sa nazýva aj bielkovina mladosti, keďže má zásadný vplyv na zdravie pokožky. Dokáže naše telo produkovať kolagén samostatne a aké sú jeho ďalšie účinky?

Ak máme v tele dostatok kolagénu, pozitívne tak vplývame na kvalitu našich kostí a chrupaviek. Pôsobí ako spojivo buniek prakticky v celom tele, to znamená nielen v kostiach, šľachách, kĺboch , ale napríklad aj v krvných cievach, rohovke oka a dokonca v zuboch.

Kedy začať užívať kolagén ?

Ľudské telo od 25.roku života stráca schopnosť ďalej tvoriť kolagén, čím dochádza práve k nežiaducim účinkom vo forme prejavov starnutia. „Bielkovina mladosti“, ako sa zvykne táto látka nazývať, tvorí viac ako 30% bielkovín ľudského organizmu a až 70% bielkovín kože. Práve kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele. Dostatok kolagénu zabraňuje procesu starnutia, udržuje mladšiu a zdravšie vyzerajúcu pleť, dodáva živiny pre tkanivá, regeneruje pleť, vlasy a nechty.

Ak teda chcete spomaliť procesy starnutia, doplňte do tela dostatok kolagénu a uvidíte, ako sa vaše telo začne meniť. Kolagén totiž tvorí až 75 % našej pokožky, takže jej zmena pri dostatku či nedostatku je po chvíli viditeľná.

Kolagén je tiež vhodné dopĺňať aj na zotavenie po pôrode. Pomáha pri hojení pôrodných rán, a to tak, že obnovuje tkanivá napríklad aj v panvovom dne, brušných svaloch a maternici a samozrejme vo vrchných vrstvách kože. Rany po cisárskom reze, šitie po prirodzenom pôrode, toto všetko sa hojí s kolagénom podstatne rýchlejšie.

Pozrite si  recenzie spokojných zákazníkov.

Stará sa o krásu a zdravie našej pleti

Pre pokožku je kolagén niečo ako jej opora. Spevňuje našu pleť, vďaka čomu pomáha vyhladiť jemné vrásky a zjemniť aj tie staršie a hlbšie. Navyše, v pleti pomáha uchovávať vodu, vďaka čomu je hydratovaná a vypnutá. Takisto zjednocuje farebný tón pleti, pričom je pleť celkovo plnšia a žiarivejšia.

Urýchľuje rast vlasov a zlepšuje ich kvalitu

Aj kvalita vlasov sa s pribúdajúcim vekom pomaly začína zhoršovať. Či už pociťujete ich rednutie, šedivenie, prípadne sa vám zdajú lámavejšie a slabšie ako kedysi. Práve tieto príznaky môžu mať pôvod v úbytku kolagénu. Jeho používaním, a teda dostatočným prísunom do tela, si zaručíte nielen krajšiu pokožku a ohybnejšie kĺby, ale aj pevnejšie a vyživenejšie vlasy. Navyše vaše vlasy budú pružnejšie, prestanú sa lámať a pravidelným užívaním kolagénu  zabránite vypadávaniu vlasov .

Vyhrajte mesačné balenie Bio-Aktívneho morského kolagénu

Na trhu je už etablovaný a obľúbený prémiový produkt 100% morský Bio-Aktívny kolagén od Inca Collagen. Bio-Aktívny kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu, ľahko sa vstrebáva a má rýchly nástup účinku. Inca Collagen ovplyvňuje bunkovú obnovu a podporuje regeneráciu kolagénových vlákien.

Vďaka svojej stavbe zabezpečuje pokožke, vlasom i nechtom optimálny stupeň výživy. Jeho jedinečnosť je v tom, že si zachováva aj po jeho spracovaní štruktúru triple helix, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov.

Inca Collagen je vyvážený komplex bielkovín, ktoré priaznivo pôsobia na ľudský organizmus.

Súťažná otázka: Aká je najdôležitejšia bielkovina v ľudskom tele ?

Jeden z vás získa mesačný balíček Inca Collagenu .

Súťaž trvá od 14.7.2020 – 28.7.2020

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša odpoveď