Vyhrajte kreatívny balíček od STABILO

Please enter banners and links.

Farby zohrávajú v našom živote veľmi dôležitú úlohu, pretože prirodzene ovplyvňujú naše pocity a náladu bez toho, aby sme si to uvedomovali.

V poslednom období sa čoraz väčšej popularite teší relaxácia formou umenia. Psychológovia takúto formu relaxu odporúčajú, pretože je to úžasný spôsob, ktorý donúti mozog pracovať trošku inak, ako je zvyknutý počas hektického dňa. Na tvorivý oddych si nemusíte vyhradiť celý večer. Bude stačiť chvíľka, aby si váš mozog oddýchol.

Vymaľovávanie už nie je len pre deti

V súčasnosti sú veľmi obľúbenou relaxačnou činnosťou antistresové omaľovánky, resp. omaľovánky pre dospelých. Trh ponúka omaľovánky od viacerých autorov s veľkým množstvom motívov, stačí si len vybrať. „Počas vyfarbovania sa aktivujú časti mozgu súvisiace s jemnou motorikou a zmyslovým vnímaním. Zároveň sa rozvíja tvorivosť, zameranie na konkrétnu činnosť, ktorá mozog zamestná a vytesní tak starosti, ktoré ho zaťažujú,“ vysvetľuje Petra Slouková, marketingová manažérka spoločnosti STABILO®.  Na vyfarbovanie sú vhodné akékoľvek farbičky, fixky či linery.

Vyskúšajte napríklad fixky Pen 68, ktoré sú dostupné v 47 odtieňoch. Klasický šesťhranný dizajn signalizuje už na prvý pohľad kvalitu STABILO. Táto prémiová fixka s vláknovým hrotom a intenzívnymi farbami je ideálna na silné čiary a veľké plochy.

Na drobnejšie detaily alebo jemné motívy odporúčame vyskúšať vyfarbovanie jemnými linermi STABILO point 88, ktoré sú vďaka svojmu šesťhrannému dizajnu s bielymi pruhmi nezameniteľné. Ich hrot je zasadený v kovovom púzdre a vydržia dlho bez vrchnáku, a nevysušia sa. V súčasnosti je STABILO point 88 k dispozícii v 47 farbách, z toho v šiestich neónových a 8 pastelových. Medzi linermi patrí k európskej jednotke a je ideálny pre školákov, študentov aj profesionálov. Sú vhodné na písanie, kreslenie, vyfarbovanie, tvorenie, rysovanie – jednoducho do práce, do školy aj na relax.

Praktické balenie aj na cesty

Vďaka praktickému baleniu vo forme rollersetu alebo plastovému zebrui baleniu môžete mať svoj obľúbený STABILO point 88 v rôznych odtieňoch so sebou aj na cestách. Svoje zážitky a pocity si môžete zaznamenať kedykoľvek a kdekoľvek.

Ak vás kreslenie či vymaľovávanie baví, tak práve pre vás je tu naša súťaž o 3 balíčky od spoločnosti STABILO. Stačí nám poslať správnu odpoveď na našu súťažnú otázku a budete zaradení do žrebovania.

Súťažná otázka: Koľko odtieňov majú fixky Pen 68 a linery STABILO point 88?

súťaž trvá od 19.8.2017 do 2.9.2017

Súťaž ukončená

Pavol K.

Silvia J.

Barbora Ch.