Vyhrajte balík výživových doplnkov značky Maxi Vita

Please enter banners and links.

Jesenné a zimné obdobie je spájané s chorobami, vírusmi, nádchou, či chrípkou. Ľudská obranyschopnosť je viac zaťažená a preto je v takom prípade boj s chorobami ťažší a zložitejší. Imunita človeka je oslabovaná predovšetkým z viacerých dôvodov ako napríklad zmena teploty, málo vrstiev, chladné rána a neočakávané dažďové prehánky. Ako si imunitu posilniť?

Dôležitý je pravidelný pitný režim, môžete napríklad zakomponovať do svojho dňa bylinné čaje či citrónovú vodu. Ďalším bodom je zdravá a vyvážená strava pozostávajúca zo sezónneho ovocia a zeleniny, ako je napríklad tekvica hokkaido, mandarínky, sladké zemiaky, brokolica alebo hríby. V tomto ročnom období je potrebné telu dodať veľa vitamínov, preto vyhľadávajte také potraviny, ktoré sú plné vitamínu C. V chladnom a daždivom počasí sa vám síce nebudete chcieť tráviť čas vonku, ale prechádzky na čerstvom vzduchu udržia váš imunitný systém v pozore a lepšie ho obrnia.

Nezabúdajte tiež na potrebný prísun vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu organizmu a tvorbu imunitného systému. Výživové doplnky značky Maxi Vita vám dodajú telu dôležité vitamíny. Majte vždy pri sebe šumivé tablety Maxi Vita Vitamín C so zinkom, tie dodajú vášmu organizmu Céčko, ktoré tak veľmi potrebujete každý deň. Navyše sú vo forme šumivých tabliet s osviežujúcou príchuťou pomaranča a citróna, čo oceníte nielen počas čoraz chladnejších dní. Maxi Vita Vitamín C so zinkom obsahuje prírodný komplex vitamínu C a zinku, ktorý sa významne podieľa na funkcii imunitného systému. Je nevyhnutný na udržanie dobrého zdravotného stavu ako imunity, tak aj celého organizmu. Maxi Vita Vitamín C so zinkom obsahuje sladidlá bez pridaného cukru.

Viac informácií na www.vitar.sk.

Jeden z vás vyhrá balík výživových doplnkov značky Maxi Vita.

Súťažná otázka : Akú príchuť má výživový doplnok Maxi Vita Vitamín C a zinok?

  1. Grep
  2. Pomaranč a citrón
  3. Citrón a mandarínka

Súťaž trvá od 6.11.2022 – 20.11.2022

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefón (povinné)

Vaša odpoveď

captcha

text z obrázka: