Vyhrajte 500 € na nákup kočíka

Please enter banners and links.

Odber pupočníkovej krvi patrí k aktuálnym témam súčasnosti. Na Slovensku ho zabezpečuje rodinná banka Cord Blood Center a momentálne prináša i súťaž pre nastávajúcich rodičov. Za krátke vyplnenie formulára na jej domovskej stránke môžu každý týždeň vyhrať poukážku v hodnote 500 € na nákup kočíka podľa vlastného výberu.

Pupočníková krv je bohatý zdroj krvotvorných, ale aj iných vzácnych, kmeňových buniek. Využíva sa na liečbu onkologických, hematologických, imunitných i metabolických diagnóz, pričom zoznam ochorení sa neustále rozširuje. Je ich viac než 80. Ďalšie pribúdajú aj vďaka pokroku na poli regeneratívnej medicíny, ktorá sa špecializuje na obnovu poškodeného tkaniva. Vo svete prebieha množstvo klinických štúdií. Vlastná pupočníková krv tak pomáha deťom s detskou mozgovou obrnou, traumatickým poškodením mozgu, cukrovkou 1. typu či autizmom.

Mladé a unikátne kmeňové bunky zostávajú po narodené dieťaťa v placente a v pupočnej šnúre. Odber je bezbolestný, bezpečný a rýchly, nezaťažuje mamičku ani dieťa.

Súťažte o kočík

Stačí, ak sa zaregistrujete na stránke www.cordbloodcenter.sk/vyhrajte-kocik/, vyplníte formulár a ste v hre o 500 € na nákup želaného kočíka a príslušenstva. Žrebujeme raz do týždňa a šťastnú výherkyňu budeme o výhre informovať telefonicky.