Vyhraj poukážku na nákup značkového oblečenia v hodnote 40 € a vynov si tak svoj šatník!

Please enter banners and links.

Magazín mnau.sk ti prináša ďalšiu súťaž, tentoraz v spolupráci s internetovým obchodom Gurusport.sk.

Spomínaný internetový obchod myslel naozaj na všetko a svoj sortiment prepracoval do detailov tak, aby vám mohol priniesť čo najviac štýlového oblečenia. V súčasnosti ponúka viac ako 20 000 produktov značkového oblečenia , obuvi a športových potrieb. Snažia sa vyhovieť všetkým svojim zákazníkom, a preto neustále tlačia ceny na čo možno najnižšiu úroveň. Prevládajú zvučké mená značiek ako Adidas, Nike, Puma, Lonsdale, Everlast, Playboy, Lee Cooper, a mnoho ďalších.

Aby ste sa v bohatej ponuke nestratili, všetko je prehľadne usporiadané do kategórii. Na svoje si prídu dámy v kategóriách dámska obuv a dámske oblečenie. Za pozornosť stoja sandále v mestskom štýle, pohodlné tenisky na dlhé vychádzky, klasická látková obuv, ako aj špecifická obuv na golf či basketbal. Nesmie chýbať kvalitné oblečenie na bežný deň – tričká, bundy, šaty, rifle, a samozrejme pohodlné teplákové súpravy na doma. V sortimente nájdete aj detaily v podobe spodného prádla, plaviek či športových ponožiek.

Páni sú mnohokrát nespokojní pri nákupoch pretože väčšia časť obchodov je zameraná pre nás, dámy. A keď vojdú do predajne obvykle iba prevrátia očami nad tým, že si nemajú z čoho vyberať. Tu to však neplatí. Prekvapte ho šikovným internetovým obchodom v ktorom je konečne čosi aj pre neho – tričká, košele, nepremokavé oblečenie, svetre, tielka – skrátka všetko to, čo doteraz márne hľadal.

Aj vaše deti budú spokojné. Detská obuv a oblečenie je naozaj moderné a trendy tak, aby aj vaše dieťa kráčalo s módou. Veď napokon, presvedčite sa sami na www.gurusport.sk.

Ale teraz späť k našej súťaži. Výherca dostane 40 € poukážku na nákup akciového oblečenia v Gurusport.sk podľa vlastného výberu. A pozor! Tentoraz máme aj cenu útechy. Každý zapojený získa 5 % zľavu na nákup akéhokoľvek tovaru v obchode Gurusport.sk.

Súťažná otázka: Obsahuje kategória pánske oblečenie viac produktov ako dámske oblečenie ?

Pomoc s odpoveďou nájdete na stránke www.gurusport.sk.

Súťaž trvá od 10.10.2011 do 17.10.2011

Súťaž ukončená

Výherca: Valeria Semanova

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: