Vyčarujte si vlnitý účes rýchlo a jednoducho

Please enter banners and links.

Každá žena chce istotne vyzerať dobre. Či už ide o dámu mladšiu alebo staršiu. A k tomu aby sme vyzerali dobre treba občas aj nejakú zmenu v našom výzore. Nehovoríme hneď o strihaní, či farbení vlasov. Ale čo tak vymeniť krásne rovné vlasy za príjemné vlny, či kučery?

Ak sa vám nápad s vlnitými vlasmi zapáčil, no nemáte doma kulmu alebo iný prístroj na natáčanie vlasov, tak nezúfajte. Máme totiž pre vás tip, ktorý vás nevyjde ani veľmi draho a výsledky máte zaručené. Navyše, ak práve hľadáte darčeky pre nejaké kamarátky, tak si buďte istá, že aj tu bude mať tento produkt úspech.

Ide o magické natáčky. Hoci názov naznačuje iné, nejde o žiadny zázrak či trik. Tieto natáčky pracujú veľmi jednoducho, rýchlo a hlavne účinne.

A ako takéto natáčky používať? Stačí si svoje umyté, môžu byť vlhké, vlasy prečesať a pustiť sa do natáčania. Na háčik, ktorý je priložený v každom balení natáčok, si nasuniete jednu natáčku a následne háčikom chytíte pramienok vlasov, ktorý ste si vybrali. Potom prameň pretiahnete natáčkou a je to! Vlasy sa pekne zatočia spolu s natáčkou.

Keď už budete mať natočené celé vlasy, stačí už len čakať, kým vyschnú, prípadne s natáčkami môžete ísť aj spať, pretože sú mäkké a nebudú vás tlačiť. Keď sa následne ráno zobudíte, dáte si dole natáčky a uvidíte tie krásne a pravidelné vlny. Potom záleží už len na vás, či si ich ešte nejako doupravujete alebo ich necháte tak.

Vďaka týmto natáčkam si ľahko aj samé doma vytvoríte účes ako od kaderníčky. Ale čo je hlavné, ušetríte nielen peniaze ale aj svoje vlasy. Natáčky totiž fungujú bez tepla a zahrievania vlasov čo znamená, že si svoju korunu krásy nezničíte.

Účes ktorý si vytvoríte pomocou magických natáčok vám vydrží naozaj dlho, ak by ste si však jeho trvanie chceli ešte predĺžiť, tak sa nebojte do vlasov pred natáčaním dať tužidlo, či na záver účes spevniť lakom na vlasy.

Milé dámy, či už máte vlasy dlhé, polodlhé alebo kratšie, tak verte tomu, že vďaka týmto natáčkam a novému účesu svoje okolie zaujmete a všetky dámy vo vašom okolí sa vás budú pýtať kto vám robil účes. Ak sa tak stane, tak neváhajte na najbližšie narodeniny takýmto kamarátkam darovať praktické darčeky v podobe magických natáčok.

FOTO: www.igift.sk