Vyberte si ideálnu bielizeň stavanú pre vás

Please enter banners and links.

Aj keď si niekedy myslíme, že vybrať si spodnú bielizeň je tá najjednoduchšia vec, nie je to tak celkom pravda. Pri jej výbere totiž robíme zopár chýb ktoré sú výsledkom toho, že bielizeň ktorú nosíme nespĺňa tak celkom naše predstavy a očakávania. My vám však poradíme v otázke výberu a ukážeme vám ako si vybrať spodnú bielizeň doslova „na mieru“.

Alfa a omega pri výbere nohavičiek

V prvom rade je dôležité vedieť, v čom sa cítime najlepšie. Niektoré dámy uprednostňujú klasické strihy nohavičiek pred nohavičkami strihov tangá. Výhodou tohto strihu je, že pri ich nosení cítime pohodlie a komfort. Ak navyše vyzerajú aj sexy je to trefa do čierneho. Práve takouto alternatívou sú aj brazílske nohavičky, ktoré vás svojim dizajnom zaiste dostanú.

Zvoliť si tak môžete z dvoch alternatív, a to klasických bezšvíkových nohavičiek a tzv. Brazílskych nohavičiek. Každopádne by mali byť vyrobené z kvalitných a pohodlných materiálov, ktoré vám zabezpečia to, aby ste sa cítili dobre a sexy aj počas bežného dňa.

Pohodlie na prvom mieste

Na výber máte aj bokové nohavičky. Práve tieto sú určené pre dámy, ktoré neznášajú nevkusné vyčnievanie z oblečenia. Nájsť ich môžete v rôznych značkách a farebných prevedeniach. Keďže sa hodia nielen pod džínsy ale aj pod kratučké šaty, ich výberom nič nestratíte.

Svojho favorita môžete nájsť aj medzi dámskymi boxerkami. Práve tie sa hodia predovšetkým na každodenné nosenie alebo pri športe. Vďaka ich schopnosti prispôsobiť sa vašim bokom a príjemným materiálom sú čoraz viac obľúbenejšie. Okrem toho sú k dispozícií aj s čipkou, čo ocenia zástankyne nežnosti a zároveň pohodlia. Aj väčšie bruško sa dá hravo zakryť a to nohavičkami s vyšším pásom.

Výber podprsenky

Aj pri výbere podprsenky by ste mali zohľadniť niekoľko zásadných faktorov. Keďže sú nevyhnutnou súčasťou každej ženy, aj pri ich výbere kladieme individuálne požiadavky. Vybrať si môžeme z rôznych druhov podprseniek presne podľa typu prsníkov a vkusu.

Ak patríte medzi ženy s menšími prednosťami a objem je pre vás výzvou, siahnuť by ste mali po kvalitných push-up podprsenkách, ktoré váš dekolt oživia. Alebo môžete zvoliť podprsenky s kosticami a univerzálne podprsenky s odopínateľnými ramienkami. Výber strihu, farby a materiálu je len na vás a vašich požiadavkách. Najdôležitejšie je však cítiť sa dobre.

Sexy a s dokonalými krivkami

Ak chcete vyzerať skutočne sexy a potešiť aj oči partnera, vyberte si z množstva nádherných korzetov. Okrem toho ich môžete nosiť aj počas bežného dňa. Vďaka ich schopnosti vytvarovať postavu a pozdvihnúť dekolt, majú čoraz viac nadšených užívateliek.

Ak sme už pri formovaní postavy, svoje miesto tu majú aj body. Ich príjemný materiál a tendencia postavu formovať si zaslúžia obdiv. Vybrať si ich môžete nielen v hladkom ale aj čipkovanom prevedení. Ak hľadáte luxusnú, krásnu a zároveň cenovo dostupnú bielizeň, navštívte stránku alotex.sk a vyberajte zo širokej ponuky nádhernej bielizne.