Vyberáte svadobný dar?

Please enter banners and links.

Svadba je krásna udalosť v živote muža a ženy. Zvyčajne tento okamih chcú osláviť v kruhu svojej rodiny a priateľov, ktorí sa okrem skvelej zábavy na svadobnej veselici môžu „tešiť“ na náročný výber svadobného daru. Ak sa aj vy v blízkej dobe chystáte na svadbu, poradíme vám aký svadobný dar novomanželom kúpiť.

 

Prachy sú prachy…

Neznie to síce najlepšie, ale väčšina novomanželov uprednostňuje svadobné dary vo forme financií. Je totiž vysoko pravdepodobné, že novomanželia už majú všetko, čo do domácnosti potrebujú, hlavne ak ide o páry, ktoré žijú v spoločnej domácnosti. Skúste teda darovať peniaze aspoň originálnym spôsobom – či už zvolíte vtipnú pokladničku alebo mešec a peniaze rozmeníte na mince alebo z papierových peňazí poskladáte originálne origami. Takýto darček určite poteší a milo prekvapí.

 

Vecné dary

Pokiaľ je vám hlúpe darovať novomanželom peniaze, skúste vymyslieť niečo, čo naozaj doma nemajú a čo by využili. Ak vás nič nenapadá, tak stavte na exkluzívne darčekové koše, v ktorých si nájdu tie najlepšie pochutiny. Nie je to síce veľmi originálne, ale môžete si byť istí, že takýto dar novomanželia využijú.

Pokiaľ budúcich novomanželov poznáte naozaj dobre, tak by pre vás nemal byť problém vymyslieť aj originálny darček. Ak napríklad milujú dobrodružstvo, venujte im skok padákom alebo romantický let balónom. Nič nepokazíte ani víkendovým wellness pobytom, ktorému sa poteší azda každý. Môžete kúpiť aj kvalitné krištáľové poháre na víno alebo jedálenský servis, ak však budete trochu kreatívni, určite prídete na niečo zaujímavejšie.

V prípade, že ste na svadbu pozvaní len preto, že patríte do rodiny, no v skutočnosti sa veľmi s novomanželmi nestretávate, ťažko vymyslíte originálny darček, ktorý sa im bude páčiť. Ak predsa nechcete zostať pri darčeku vo forme financií, tak stavte na praktický darček napríklad do kuchyne. Voľte niečo originálnejšie ako už spomínané poháre či taniere. Skúste napríklad kúpiť zaujímavý dekantér na víno alebo štýlovú chladiacu nádobu. Ide totiž o veci, ktoré sú praktické, potešia, no bežný človek si ich nekúpi len tak, a tak je šanca, že ani novomanželia ich mať nebudú.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com