Vyberáme si stropné svietidlo

Please enter banners and links.

aaaStropné svietidlá možno inštalovať na rôzne druhy povrchov, ako je betón, sadrokartón či dokonca drevo. Takisto ich možno využiť v každej miestnosti, dávajte si však pozor na ich veľkosť a svietivosť. Pozrime sa spolu na to, aké máte možnosti.

 

Stropné svietidlá do obývačky

Je vaša obývačka zariadená v tradičnom štýle alebo ste typy ľudí, ktorí si potrpia byť vo všetkom výnimoční? Je vaša obývačka priestranná alebo ste mali problém do nej napratať aspoň sedaciu súpravu a stolík pod TV? Podľa toho si vyberte aj svietidlo. Do menšej miestnosti vám úplne postačí svietidlo s troma žiarovkami, avšak do priestranných hál a obývačiek odporúčame aspoň 5 žiaroviek. V obývačke však nie je problém doladiť nedostatok svetla vychádzajúceho zo stropného svietidla inými zdrojmi osvetlenia, napríklad stojanovými svietidlami či stolovými lampami.

 

Stropné svietidlá do spální a detských izieb

Keďže v spálni väčšinou trávime čas iba vtedy, keď sa potrebujeme vyspať (a vtedy aj tak nesvietime), ani pri výbere vhodného svietidla si nemusíme lámať hlavu. Vyberte si také, ktoré sa najlepšie hodí k spálňovému nábytku alebo k textíliám. Nebojte sa ani vzorov, budú príjemným osviežením. Pri zariaďovaní detskej izby si však dajte záležať na kvalite osvetlenia, vaše deti si tam píšu úlohy a trávia tam väčšinu času. Stropné svietidlo nemusí byť nutne s detským vzorom, aspoň neskôr nebudete mať starosti s jeho výmenou.

 

Stropné svietidlá do kuchyne

Umožnite vašim drahým, aby dobre videli do taniera na to, čo jedia. Stropné svietidlá, ktoré chcete umiestniť nad kuchynský stôl, vôbec nemusia byť extra nápadité, aj tienidlo farebne zladené s interiérom sa môže postarať o úžasný dojem. Predajcovia ponúkajú na výber oblé i hranaté tvary, ale aj tie netradičné, ktoré sa zároveň stanú vaším bytovým doplnkom. Nakupujte svietidlá online a získajte kopec času na premyslenie.

Reklamný článok