Vyberáme darček pre partnera

Please enter banners and links.

Vybrať darček pre chlapa? To veru nie je žiadna slasť. Veď kedy naposledy ste kupovali svojmu partnerovi niečo, o čom ste hneď vedeli, že sa mu to bude páčiť a využije to? To sa stáva naozaj zriedka, pretože väčšinou minimálne mesiac dumáme, čo mu kúpiť a nakoniec kúpime aj tak nejakú „blbosť. Urobte to však tento krát inak. Buďte originálne a nápadité.

Ak by ste aj chceli niečo originálne vymyslieť, ale neviete vôbec čo, tak vám dáme zopár tipov a možno vás niečo zaujme. Začneme hneď z ostra. Skúste darček z topsexshopu, nájdete tu naozaj všetko, čo by ste v obchode s erotickými pomôckami hľadali. A nemusí ísť hneď o nejakú hračku, čo vás možno napadlo ako prvé. Skúste napríklad nejaké afrodiziakum alebo erotické prádlo, či už pre seba alebo pre partnera. Verte, že takýto darček poteší každého chlapa a bude si ho pamätať ešte dlho.

Zdá sa vám tento nápad trošku otrepaný alebo ste ho už pár krát využili? Nezúfajte, možností je ešte veľa. Vybrať môžete napríklad aj niečo praktické, ak totiž vyberiete vec dennej potreby v originálnom dizajne, tak máte vyhraté. Veď kto by sa nepotešil napríklad originálnemu budíku v tvare činky alebo rakety? Takéto darčeky sú praktické, originálne a zároveň vtipné.

Pre mužov, ktorí obľubujú hudbu je vhodné kúpiť napríklad aj nové CD obľúbenej kapely alebo nový prehrávač v štýlovom dizajne. Pre tých nadanejších je však možností viacej. Navštívte hudobniny Poprad a vášmu hudobne vzdelanému partnerovi nájdete hneď niekoľko skvelých darčekov. Keď sa vám však nechce chodiť po obchodoch, tak vám stačí internet. Aj hudobný nástroj totiž môžete kúpiť z pohodlia domova.

Nezaujalo vás nič, čo sme spomínali? Ešte stále máte možnosť zaobstarať partnerovi nejaký zážitok. Či už pôjde o bungee jumping po ktorom dlho túžil alebo mu dáte lístok na koncert, či do divadla, istotne sa poteší. Dobrým riešením je venovať partnerovi napríklad pobyt na horách alebo v kúpeľoch, ideálne pre dve osoby, aby ste si to užili aj vy.

Veríme, že sme vás inšpirovali aspoň trochu a aspoň najbližšie narodeniny, či Vianoce nebudete mať problém s výberom ideálneho darčeka pre partnera.

 Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net