Vy ešte nemáte svoj kútik na skrášľovanie?

Please enter banners and links.

Ženský kútik alebo, keď chcete, tak aj toaletný stolík – je snom každej pravej ženy. Rady sa predsa líčime, krémujeme, upravujeme. Niekoľkokrát za deň, sedem dní v týždni. Keď sme upravené, vyzeráme hneď o pár rokov mladšie. Vytvorme si doma priestor iba pre nás a naše líčidlá.

Ako profesionálky

Veľká väčšina z nás sa maľuje buď v aute cestou do práce alebo doslova pri umývaní zubov v kúpeľni. Skrášľovacie rituály si však vyžadujú dôstojné miesto pre všetky čáry – máry, kedy sa aj zo škaredého káčatka stáva krásna a príťažlivá labuť. Nanášanie mejkapu a starostlivosť o vizáž, nie je žiadna povinnosť alebo zákonitosť. Mnohé z nás s tým nadobro skončili a uvedomili si, že krása sa ukrýva v zdravej pleti, ktorá vyzerá sviežo a je pestovaná.

Pre všetky ženy však platí, že toaletný stolík so zrkadlom je na nezaplatenie.

S mejkapom a či bez

Je úplne jedno, či sa líčite alebo ste verná prirodzenej kráse, hoci aj mejkap môže vyzerať prirodzene, s tzv. nahým líčením. Čas, ktorý trávite úpravou vaším zovňajškom, by mal byť cenný a vzácny. Venujete ho totiž sama sebe, svojmu telu i zdraviu. Koľkokrát počas dňa máte ešte takúto chvíľku iba pre seba? Smutné, že najčastejšia odpoveď znie, že potom už vôbec. Na rad príde práca, domácnosť a rodina. Doprajte si preto luxus v podobe toaletného stolíka s malou stoličkou, na ktorej sa vám bude pohodlne „kúzliť“.

Nový či poskladaný, to je jedno. Hlavne, že je účelný

Dnes už nie je problém si takúto súpravu na skrášľovanie objednať presne podľa svojich predstáv. Jednoduché biele alebo glamour štýl. Lesk či vintage? Ktoré sa bude viac hodiť do vašej spálne? Práve táto miestnosť je totiž najideálnejšia. Máte tu dostatok súkromia i pokoja. Stolík umiestnite čo najbližšie k oknu, aby tma v miestnosti nespôsobila príliš výrazné líčenie. Len si to predstavte: veľké zrkadlo, dostatok priestoru pre všetku kozmetiku, vrátane líčidiel, krémov a pomôcok na úpravu vlasov. A je to iba vaše! Váš malý ostrovček krásy.

FOTO: pexels.com