Vstavané skrine ako riešenie preplnených úložných priestorov

Please enter banners and links.

vstavana_skrina_8Trápi vás ustavičný neporiadok v preplnených skriniach? Neustále súperíte s nedostatkom úložných priestorov a chcete sa tohto problému navždy zbaviť? Nahraďte vaše súčasné skrine vstavanými. Tie totiž aj u vás doma vytvoria obrovské odkladacie kapacity a premenia pokojne aj celú jednu stenu na praktické police, vešania či zásuvky.

 

Vyberte ideálne miesto pre vstavanú skriňu

Ešte pred tým, než sa definitívne rozhodnete nechať si vyrobiť vstavanú skriňu na mieru, porozmýšľajte, kde by dokázala zapadnúť čo najlepšie. Snažte sa jej vybrať taký priestor, kde by mohla pokryť stenu od rohu k rohu, čím získate obrovské úložné priestory naozaj na všetko. Ak vstavanú skriňu umiestňujete do úzkej chodby, dobre sa presvedčte, že vám v nej ostane dostatok miesta na chodenie a manipuláciu s vecami. V prípade, že sa vám do nej vstavaná skriňa nevojde, stále ju môžete nechať postaviť v spálni, v detskej izbe, no dokonca aj v obývačke, a to v prevedení, ktoré spája obývaciu stenu práve s veľkokapacitným úložným priestorom.

 

Dve možnosti navrhnutia skrine

Máte pre vstavanú skriňu vhodné miesto? Môže sa začať s jej navrhovaním. Tu máte na výber dve možnosti. Buď všetko prenecháte na profesionálov, ktorí vás navštívia doma, všetko zmerajú, vypočujú si vaše predstavy a následne vám vyhotovia interaktívny návrh skrine. Druhý spôsob vytvára dizajnérov priamo z vás. Na základe rozmerov vami vybraného miesta si v postupných krokoch vytvoríte návrh vstavanej skrine aj sami. V online návrhári si zvolíte počet sektorov skrine, odtieň dreveného materiálu, usporiadanie úložných priestorov, prevedenie či výplň posuvných dverí a návrh je hotový.

Ak sa pred navrhovaním skrine potrebujete inšpirovať, navštívte predajňu VG Divendoor. V nej nájdete mnohé vstavané skrine na mieru v Dúbravke, ktoré vám poskytnú reálny obraz o aktuálnych možnostiach. Samozrejme, vašu skriňu si môžete objednať a nechať navrhnúť aj priamo na mieste.

Reklamný článok