Všetko, čo by ste mali vedieť o gastrolístkoch UpDéjeuner na rok 2021

Please enter banners and links.

gastrolístky

S blížiacim príchodom nového roka sa dostáva do obehu čoraz viac gastrolístkov UpDéjeuner na rok 2021. S novými gastráčmi sa používatelia mohli stretnúť už od septembra, keď ich spoločnosť Up Slovensko začala zaraďovať do obehu. Od októbra 2020 vydáva výhradne iba túto edíciu. Už tradične však prichádza niekoľko zmien a noviniek. Aký majú vizuál, odkedy dokedy nimi môžete zaplatiť za obed či nákup v potravinách a aká bude ich nominálna hodnota? V tomto článku sa dozviete o gastrolístkoch UpDéjeuner na rok 2021 všetko podstatné.

Ako budú vyzerať gastrolístky UpDéjeuner na rok 2021

Už viac ako rok, konkrétne od začiatku júna 2019 je pevne stanovená nominálna hodnota gastráčov – minimálnu hodnotu predstavuje suma 3,83 € a horná hranica je 5,10 €. Hoci sa predpokladá, že tieto hodnoty ostanú nezmenené aj počas roka 2021, v prípade legislatívnych úprav sa môže ešte meniť.

Spoločnosť Up Slovensko pripravila tradične výraznú zmenu vzhľadu gastrolístkov, aby používateľom uľahčila rozpoznanie gastráčov z roku 2020 a na rok 2021. V novom vydaní gastrolístkom dominuje fialová farba, ktorá nahradila výrazný zelený odtieň. Rovnako dochádza k zmene obrázku na pozadí, hoci štyria priatelia na fotografii ostávajú, prichádzajú nové tváre. Na prvý pohľad drobnou, no o to významnejšou novinkou je tiež zmena loga.

Nový vizuál v kombinácii s ochrannými prvkami má zamedziť falšovaniu gastrolístkov. Na každom stravnom lístku nájdeme spolu až 12 ochranných prvkov. Ľavý horný roh je potlačený farbou, ktorá je termoaktívna, ak ju teda pri kontrole obchodník zahreje, pri originálnom gastrolístku táto časť zmení farbu. Gastrolístky na rok 2021 je tiež možné kontrolovať lampou s UV žiarením, stačí ňou zasvietiť na prednú stranu a mali by sa zobraziť špeciálna vlákna žiariacie nažlto.

Ako je to s platnosťou gastrolístkov na rok 2021

Už počas septembra tohto roku mohli používatelia platiť s gastrolístkami Up Déjeuner 2021 a môžu nimi platiť i naďalej – konkrétne do 31. decembra 2021. Zároveň je však potrebné doplniť, že vydanie nových lístkov do obehu nijako neovplyvňuje platnosť už vydaných gastráčov na rok 2020. Čo však robiť, keď používateľ nájde gastrolístky na rok 2020 povedzme 16. januára 2021? Do 20. januára 2021 ich môžu zamestnávatelia, vrátiť spoločnosti Up Slovensko. Chcete sa dozvedieť viac o gastrolístkoch UpDéjeuner a priložených zľavových poukážkach od obchodných partnerov na rok 2021 alebo si ich zakúpiť? Navštívte stránku www.up-slovensko.sk.

Reklamný článok