Voľba spodného prádla

Please enter banners and links.

To, že človek sa chce neustále cítiť dobre a príjemne je jasné. Veď prečo aj nie. Ale čo nám zabezpečí to, aby sme sa takto naozaj aj cítili? Takýchto vecí je veľa, ale jednou z najdôležitejších je naše oblečenie. Veď ak si dáme napríklad príliš tesné rifle, určite sa necítime príjemne, a tak sme často nepríjemný aj na ľudí v našom okolí.

Ak sa vám zdá, že sa obliekate pohodlne a aj napriek tomu sa necítite vo svojej koži, tak sa zamyslite nad tým, či ste nezabudli myslieť aj na spodné prádlo. Táto časť oblečenia je síce neviditeľná pre zraky ľudí v našom okolí, avšak je najdôležitejšia v našom vnímaní, pretože priamo prilieha na naše telo. Ak teda zvolíme nesprávnu bielizeň, môžeme si byť istí, že sa budeme cítiť nepohodlne.

Práve pre vyššie spomínané dôvody myslite už pri nákupoch spodného prádla na pohodlie. Je síce pravda, že ak sa chcete zapáčiť partnerovi v príjemný romantický večer, tak sú vhodné nepohodlné tanga, ale určite si ich neobliekajte do práce. Ak, tak len vo výnimočných prípadoch, keď si to vyžaduje vaše oblečenie.

A čo teda voliť, keď nie tanga? Na výber máte nohavičky rôznych strihov. Keďže každá sme iná, každej je pohodlne aj v inom type spodného prádla, takže vyberajte podľa toho, v čom sa cítite dobre vy.

Ale čo teda s podprsenkou? Túto časť odevu totiž množstvo žien neznáša, pretože ich tlačí a omína. To je však spôsobené nevhodným výberom strihu, veľkosti alebo materiálu. Preto radšej voľte príjemné a pohodlné strihy, ktoré vás nebudú nikde tlačiť. S výberom sa neponáhľajte, pretože sa ľahko môže stať, že neskôr doma zistíte, že kúpená podprsenka vám vôbec nesedí.

Ak nenosíte príliš obtiahnuté alebo priesvitné tričká, tak sú vhodné aj športové podprsenky. Tie sú totiž neuveriteľne pohodlné, avšak veľmi vám prsia nevytvarujú, takže sú vhodné hlavne v zime, keď máme na sebe viac vrstiev. O tom, že pri športe sú úplne nevyhnutné ani nemusíme hovoriť.

Dúfame, že vám naše malé rady pomohli a pri ďalšom nákupe spodnej bielizne budete myslieť aj na svoje pohodlie a nielen na to, čo je IN a čo dobre vyzerá.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net