Virtuálne randenie

Please enter banners and links.

Zoznamovanie sa v súčasnosti už zďaleka nie je také ako bývalo kedysi. Dnes sa hlavne mladí ľudia zvyčajne spoznajú prostredníctvom internetu, a keď si rozumejú aspoň takto virtuálne, tak si možno dohodnú osobné stretko. Takáto zoznamka prináša istotne mnoho rizík o ktorých sme asi všetci počuli, ale tomu sa venovať v článku nechceme.

Predstavte si teda, že si už nejaký ten týždeň píšete s mužom, ktorý vám je sympatický, máte spoločné záľuby a rozumiete si. Je pravdepodobné, že čoskoro padne návrh na uskutočnenie prvého osobného stretnutia. Milé dámy, ak sa toho bojíte, tak sa nemusíte, dôležité je nespanikáriť a správne zareagovať. Následne už len stačí vybrať vhodné miesto, kde sa budete obaja cítiť príjemne a pekný večer môže byť na svete.

Rande máte teda dohodnuté, ale neviete čo na seba? Zvažujete či si na seba máte hodiť nejaké sexy šaty alebo iba jeansy s tričkom? Všetko záleží hlavne na tom, v čom sa cítite dobre, ale aj na mieste kam idete. Do nejakej nóbl reštaurácie sa predsa nehodia roztrhané džíny, tu voľte radšej niečo elegantnejšie, či už pôjde o pekné šaty alebo kostým.

Mladšie dámy sa možno ešte budú skôr s chlapcami stretávať na nejakých menej formálnych miestach a tu je priestor pre ich vyjadrenie vlastného štýlu. Ak ide totiž o napríklad tanečníčku hip-hopu, tak stačí navštíviť hip hop shop a pekný a pôsobivý outfit je na svete.

Ak už máte všetko pripravené na daný večer, tak sa istotne nervózne zamýšľate nad tým ako to bude prebiehať. Nebudú neustále trápne minúty ticha? Budeme si mať čo povedať? Takéto prípady sa môžu stať, ale je to zvyčajne spôsobené len počiatočnou nervozitou oboch ľudí. Tá obvykle po chvíli zmizne a keď ste si rozumeli písomne, tak sa budete mať o čom porozprávať aj osobne.

Ešte jedna rada pre mužov, ak ste zvyknutí na rande nosiť darčeky pre ženy, tak pri takomto prvom stretnutí na to radšej zabudnite. Môže sa totiž stať, že partnerku vystrašíte a bude po peknom stretnutí. No ak stopercentne viete napríklad, že vaša partnerka miluje ruže a vám rastú momentálne  záhrade, tak jej jednu na privítanie môžete priniesť, iste sa milo poteší.

Reklamný článok

FOTO: Michal Marcol