Viete sa PORIADNE odviazať?

Please enter banners and links.

Ruku na srdce: kedy naposledy ste si po sexe povedali, že to bolo vynikajúce? Mnohé ženy totiž nepovedia partnerovi o svojich túžbach a len tíško čakajú, že na všetko príde on sám. Iným ženám zas každý partnerov nápad vyráža dych a je prinajmenšom zvrátený. Dámy, je čas zmeniť svoj pohľad a začať si sex užívať.

 

Je naozaj až tak nechutný?

         Kým sa ostatné vaše priateľky sťažovali na svojich partnerov a ich zvrátené predstavy, vy ste si v duchu vraveli “ďakujem za toho svojho”. Ale potom to prišlo a postupne ste sa aj vy začínali oboznamovať s predstavami vášho partnera. Rozbehli sa diskusie o trojke, odrazu priznal svoj záujem o nezáväzné swingers party a pridal aj hravý pissing ktorý chcel už dávno vyskúšať, no žiadna nebola tak odvážna.

Skôr, než spustíte prednášku o tom aký je nechutný a vy predsa nie ste žiadna prostitútka, zamyslite sa nad jeho nápadmi. Naozaj sa vám ani jeden z nich nepozdáva? Ani trochu vás nevzrušujú jeho predstavy o sexe? Keď sa pozhovárate sama so sebou zistíte, že možno skúsiť čosi nové je presne to, čo potrebujete aj vy. A láka vás to! Navyše, žena ktorá pozná iba tri sexuálne polohy nemá pre muža dlhú životnosť…

 

Keď je bolesť slastnou

         Nie je tomu tak dávno, čo vás kolega poriadne čapol po zadku so šibalským úsmevom, pretože ste zavadzali pri skrinke v ktorej mal uložené dokumenty a potreboval sa k nim dostať. Áno, práve to bol ten okamih kedy ste si povedali, že to štípanie trvajúce pár minút bolo vlastne nielen príjemné, ale aj poriadne sexy. Okrem toho vám to poriadne dvihlo sebavedomie, veď zaujali ste práve svojím zadkom zaujali jeho pozornosť. Keď vám to však bolo také príjemné, prečo nechcete viac?

Nemusíte rovno kupovať sadu na s&m praktiky, no konečne si doprajte čosi tvrdšie aj vo svojej spálni. Nechajte si naplácať na zadok, vyskúšajte provokatívne svorky na bradavky alebo si zaviažte oči a nedočkavo čakajte, kedy a kde na svojom tele pocítite vzrušujúce štípanie. Buďte odviazaná a splňte si svoje chute.

 

Cesta k spokojnosti

         Kým si nenaplníte svoje túžby, nebudete so sexom nikdy spokojná a je jedno, či zostanete s terajším partnerom alebo ich ešte zopár vystriedate. Žena, ktorá vie povedať čo sa jej páči a pozná svoje chute, je pre mužov vzrušujúca a žiadaná. Nemáte sa nútiť do vecí, ktoré robiť v žiadnom prípade nechcete, no na druhej strane sa uvoľnite a realizujte svoje predstavy. Bez zábran povedzte svojej polovične na čo máte chuť a verte, že to trápne rozhodne nebude.

Tak, začnete si už konečne užívať?

Napísala:  Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net