Viete, aké oblečenie by Vám nemalo chýbať na dovolenke?

Please enter banners and links.

Všetci ju túžobne očakávame

S blížiacimi sa letnými dňami čoraz viac uvažujeme o dňoch voľna, oddychu, relaxu najlepšie pri mori alebo niekde v prírode. Podstatné je, že nemusíme chodiť do práce a zaoberať sa každodennými starosťami. Dovolenku si treba užiť naplno, najmä tú letnú. Niekedy sme však vystavení stresu a tzv. cestovnej horúčke pár dní pred dovolenkou. Snažíme sa na nič nezabudnúť, robíme si zoznam vecí, ktoré si chceme zobrať so sebou, prípadne dokupujeme to, čo nám ešte chýba.

Možno nám najviac vrások robí oblečenie, ktoré si chceme so sebou vziať. Zrazu máme pocit, že budeme potrebovať takmer všetko, keby sa dalo, najlepšie zobrať celý šatník. Poradíme Vám, ako sa správne zbaliť, aby ste si svoju vytúženú dovolenku užili plnými dúškami.

 

Všetko dôležité so sebou

Ženy sú povestné tým, že čím viac oblečenia si zbalia, tým lepšie. Samozrejme, treba myslieť na všetko, aj na chvíle, ktoré strávime v spoločnosti či na pláži. Určite treba mať so sebou plavky a najlepšie dvoje, aby sme si ich mohli striedať. To je základ dovolenkového oblečenia. Nie je to však zďaleka všetko, čo by náš kufor mal obsahovať.

Samozrejmosťou sú tričká, kraťasy, tielka, sukne, šaty, šľapky, žabky, poltopánky, tenisky na prípadné výlety, džínsy, ľahká bunda či mikina, spodná bielizeň, pyžamo, papuče, klobúčik alebo šiltovka. Ak plánujeme aj spoločenské večery, rozhodne by ženám nemali chýbať dámske letné šaty, ktoré sú ideálnym oblečením napr. do reštaurácie alebo večernú prechádzku po meste.

 

Štýlová aj na pláži

Mnohí z nás zvykneme dovolenkovať pri mori, kde si vychutnávame teplé slnečné lúče, chytáme bronz a len tak leňošíme na pláži. Preto by sme si nemali zabudnúť pribaliť aj plážové oblečenie, vďaka ktorému budeme vyzerať zvodne a štýlovo.

Skvelým štýlovým doplnkom k vode sú napr. plážové sukne, šaty, tričko alebo plážové šortky. Ideálne oblečenie, ktoré zahalí naše telo cestou k vode alebo ak si odskočíme k baru.

Ak ešte nemáte vo svojej dovolenkovej výbave tie správne kúsky plážového oblečenia, skúste vsadiť na Butikovo.sk, kde si rozhodne vyberiete z bohatej ponuky letných plážových kúskov. Potom už len počkať na vytúženú dovolenku a vyraziť za novým dobrodružstvom!

Reklamný článok

FOTO: shutterstock.com