Vibrujete na vyššej frekvencii?

Please enter banners and links.

Milé dámy, azda sa trochu čudujete, keď vidíte tento nadpis, ale buďte bez obáv – nejde o žiadny vedecký a príliš vážny článok. Každý jeden človek totiž vibruje na určitej frekvencii. Naše telá sú zložené z atómov – jednoducho povedané – sme chodiaca energia. Iba veľmi malá časť ľudí má však úžasné schopnosti a dary, s ktorými sa treba skratka narodiť. Patríte aj vy do tejto skupiny?

 

Iná „dimenzia“ života

Ľudia vibrujúci na vyššej frekvencii vedú naozaj zaujímavý, pestrý a dokonale krásny život. Hlave vidia krásu aj tam, kde ju iní nespozorujú. Majú vyvinutú silnú intuíciu. Nemá ju každá žena. Ide o schopnosť vycítiť povahu človeka, jeho konanie, o schopnosť predpovedať možné dôsledky i správne sa rozhodnúť. Nevediac vysvetliť, ako je to možné, no v danej chvíli presne vedia, že TAKTO.

Často majú pocit, že sú až príliš prepojení so svojou dušou a „pobyt“ vo svojom tele prijímajú ako dočasný. Presne poznajú svoje telesné aj psychické potreby a ako by toho nebolo málo, vedia sa vžiť aj do potrieb iných. Oni to cítia. Sú to veľmi empatické bytosti, ktorým nikdy nič neunikne. Dokonale a úplne prirodzene bez väčšieho sústredenia, dokážu prečítať signály a reč vášho tela bez toho, aby ste si to vôbec všimli. Spoznávate sa? Gratulujeme! Vibrujete vysoko!

 

Iba samé výhody

Vibrovať na vyššej frekvencii znamená, že pravdepodobne patríte medzi tých, ktorí sa radi venujú meditácii a ktorí presne chápu, že v živote sa nič nedeje náhodou. Aj tá najmenšia drobnosť má význam. Ľudia, ktorých počas dňa stretávate – to tiež nie je náhoda. Všetko sa pre niečo deje. Ak sa zaraďujete do tejto skupiny, iste potvrdíte, že občas sú z vás doslova jasnovidci a mávate veľmi živé sny.

 

Ste bútľavou vŕbou

Je viac než isté, že keď vibrujete na vyššej frekvencii, ľudia vás majú radi a doslova vás vyhľadávajú. Radi sa delia s vami o svoje radosti či starosti a vždy im viete podať pomocnú ruku. Vo vašej spoločnosti sa cítia príjemne, prirodzene a máte schopnosť ich upokojovať. Opačnú skupinu tvoria tí negatívni ľudia, ktorí sa vám radšej vyhýbajú alebo s vami nedokážu dlho vydržať, pretože ich vaša láska k životu až príliš znervózňuje.

FOTO: pexels.com