Vianočné večierky sa blížia: Ako sa nalíčiť a akou vôňou zaujať?

Please enter banners and links.

Sezóna vianočných akcií, párty a večierkov je za dverami! Ak chcete byť tento rok chic, stavte na vášnivú červeň a opojné parfémy, ktoré vám dodajú ten správny šmrnc!

 

Božská Marilyn Monroe, štýlová Gwen Stefani a tisíce blogeriek, ktoré určujú štýl po celom svete. Čo ich spája? Slabosť pre ohnivo červené pery. Červené pery sú zvodné, provokatívne, elegantné a sexi. Stačí len zvoliť ten správny odtieň a prvenstvo na každom večierku budete mať hravo vo vrecku.

 

Ohnivá stávka na istotu

 Ako na seba strhnete všetku pozornosť prítomných? Ľahko! Stačí, keď pery oblečiete do nesmrteľnej červenej. Je symbolom lásky a vášne a mnohé výskumy dokazujú, že na mužov pôsobia červené pery skoro až hypnoticky. Pri meraní pohybu očí sa totiž preukázalo, že sa muži dívajú ženám nielen do očí, ale veľmi často práve na ich pery. A ak ich majú ženy zvýraznené na červeno, udržia ich pozornosť ešte o to dlhšie.

 

Červená pristane každej

 Neveríte? Musíte nájsť ten správny odtieň. Ak ste skúsili červenú len raz v živote a zasa ju rýchlo zmyli, pretože to nebolo ono, nezúfajte. Medzi odtieňmi červenej nájdete určite niekoľko takých, ktoré budú lichotiť práve vám a zaistia vám krásny mejkap po celý deň. Ako si červeň na pery vybrať? Smerodajný je odtieň pleti a zubov. Podľa tónu pleti by ste mali vyberať odtiene so studeným, alebo naopak teplým podtónom. Ak je napríklad vaša pleť svetlá, pristane vám broskyňový, ružovkastý alebo koralový odtieň. Majiteľky porcelánovej pleti by mali siahnuť po chladných odtieňoch červenej. Tmavším dámam pristanú i výraznejšie odtiene čerešňovej, slivkovej alebo čokoládovej. Stavte na kvalitné produkty a doprajte vašej pleti tú najlepšiu dekoratívnu kozmetiku Elizabeth Arden bude tým pravým orechovým.

 

Ako vonia párty dračica?

 Neprehliadnuteľne! Vaša vôňa musí byť tento rok doslova magická a nespútaná zároveň. Stavte na parfémy, ktoré dokážu premeniť aj sivú myšku na výnimočnú bytosť svietiacu v dave. Jedným z takýchto parfémov je aj vôňa Yves Saint Laurent Black Opium. Výrazný akcent a vôňu divokých nocí vám rozhodne pripomenie aj parfum Gucci Guilty. Nebojte sa vyskúšať parfémy, na ktoré ste neboli zvyknuté, prekvapia vás svojou energiou a živelnosťou!

 Reklamný článok