Vianočná súťaž s igift.sk

Please enter banners and links.

Milé dámy, tešíte sa na Vianoce, no začínajúci zhon vám už nerobí dobre? Tak si skúste zlepšiť náladu tým, že sa zapojíte do našej súťaže. Ceny do súťaže venoval internetový obchod s originálnymi a vtipnými darčekmi www.igift.sk.

Výhry budú hneď tri. A na čo sa môžete tešiť? Prvou cenou sú skvelé magické natáčky vďaka ktorým si kučery na svojich vlasoch vytvoríte jednoducho a rýchlo. Výherkyňa druhého mieste získa originálneho uterákového zajačika, ide vlastne o prívesok zajačika spolu s uterákom. Treťou cenou sú 2 kusy bomby do kúpeľa. Vďaka nim si svoj kúpeľ užijete ešte viac.

Všetky tieto ceny a omnoho viac nájdete aj v ponuke internetového obchodu igift.sk. Tento rok sa môžete inšpirovať a obdarovať svojich blízkych naozaj originálne. Skúste si pozrieť napríklad širokú ponuku najrôznejších budíkov. Čo tak napríklad bombový budík, budík s raketou alebo utekajúci budík?

Nájdete tu aj množstvo darčekov pre deti. Či už ide o skvelé hrejivé plyšáky, ktoré sú veľmi roztomilé, voňajú a aj zahrejú alebo siahnete po 3D puzzle s ktorými sa zabavia dospelí i deti. Deti bude iste fascinovať i návyková lopta alebo bláznivé magnety. Iste si na igift.sk vyberiete.

Ak hľadáte darček pre partnera, tak sa skúste pozrieť do kategórie alkoholové darčeky. Nájdete tu tie najrôznejšie hry v alkoholovom prevedení. Ide napríklad o stolný futbal, piškvorky, šach a mnohé iné.

Nezabudnite sa teda zapojiť do našej súťaže, ktorú organizujeme spolu s internetovým obchodom igift.sk. Možno sa pošťastí a vyžrebujeme práve vás. Stačí len odpovedať na súťažnú otázku.

Súťažná otázka:  Ktorý tovar je najpredávanejší na igift.sk?

Súťaž trvá od 30.11.2012 do 14.12.2012

Súťaž ukončená