Vianočná súťaž s bionatural.sk

Please enter banners and links.

Keďže sa nám pomaly, ale isto blížia Vianoce, ženský internetový  magazín mnau.sk svojim čitateľkám opäť prináša súťaž o veľmi príjemnú cenu. Výhra bude tento krát naozaj vianočná a pôjde o aromalampu, vianočnú zmes esenciálnych olejov a prírodný osviežovač vzduchu s vianočnou vôňou od internetového obchodu www.bionatural.sk.

Bionatural.sk je internetový obchod s prírodnou a biokozmetikou, ale aj s ekodrogériou. Ak teda rady používate prírodné prípravky a kozmetiku, istotne vás ich bohatá ponuka tovaru poteší.

Ak náhodou neviete prečo je biokozmetika lepšia ako bežná kozmetika predávaná v obchodoch, tak je to hlavne tým, že ide o kontrolovanú prírodnú kozmetiku, ktorá sa netestuje na zvieratách, nenachádzajú sa v nej rôzne toxíny, umelé chemické zložky, emulgačné či aromatické látky. Všetky suroviny na výrobu tejto kozmetiky pochádzajú z prírody, a preto pozitívne vplývajú na telo i myseľ.

Výber v obchode bionatural.sk je naozaj široký, a tak si tu každá dáma príde na svoje. Či už máte problémy s pokožkou alebo vysokým tlakom, iste tu nájdete prírodné produkty, ktoré vám z týmto problémom pomôžu.

A poďme späť k Vianociam. Viete si predstaviť, čo dokáže vytvoriť tú pravú vianočnú atmosféru? Stromček, výzdoba? Tieto veci síce atmosféru Vianoc pripomenú, ale bez správnej vianočnej vône atmosféra nebude dokonalá. A práve vôňu Vianoc si môžete doma vyčariť pomocou  vianočnej zmesi esenciálnych olejov, či prírodného osviežovača vzduchu s vianočnou vôňou. Nájdete ich už v spomínanom obchode www.bionatural.sk.

Jedna z našich čitateliek však tieto vône aj spolu s aromalampou získa úplne zadarmo. Ak chcete získať túto cenu v hodnote cca 25€ od spoločnosti bionatural, tak neváhajte a zapojte sa do našej vianočnej súťaže. Stačí zodpovedať na jednoduchú otázku a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka:  Vymenujte tri oleje z ktorých sa skladá zmes esenicálnych olejov ktorú môžete vyhrať.

Súťaž trvá od 30.11.2012 do 14.12.2012

Súťaž ukončená