Vianočná súťaž o dámske hodinky

Please enter banners and links.

V predvianočnom období si internetový magazín mnau.sk pripravil pre svoje čitateľky opäť súťaž o skvelú cenu. Tento krát máte možnosť vyhrať krásne dámske hodinky od internetového obchodu www.tocco.sk a mať tak o čosi krajšie Vianoce.

Tocco.sk je internetový obchod, ktorý je zameraný na originálne dámske šperky a hodinky. Obchod prináša široký sortiment tohto tovaru v cenovo dostupných reláciách, takže si ich môže dovoliť každý.

Snahou obchodu je čo najviac vychádzať v ústrety svojim zákazníkom, a to hlavne tým, že väčšina tovaru je na sklade a tým pádom aj dodanie je veľmi rýchle. Obchod ponúka originálne a kvalitné produkty, čo zaručuje aj dvojročná záruka na všetok tovar.

Vianoce sa blížia, tak ak sa vám ponuka obchodu zapáčila a chceli by ste vyhrať krásne dámske hodinky, či už pre seba alebo pre svoju kamarátku, tak neváhajte a zapojte sa do tejto súťaže. Vyhrať je jednoduché, stačí ak odpoviete správne na našu súťažnú otázku a už len počkáte, či vás vyžrebujeme.

Súťažná otázka: Od akej hodnoty nákupu na www.tocco.sk máte doručenie na Slovensku zdarma?

Držíme vám palce pri hľadaní odpovede na našu otázku a následne pri žrebovaní. Možno práve vy budete tá šťastná, ktorá si pod vianočným stromčekom nájde aj krásne dámske hodinky.

Súťaž trvá od 5.12.2011 do 19.12.2011

Výherca

Lucia, Žilina

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: