Viac ako polovicu svojho života trávite v posteli alebo na gauči. Stavte preto na kvalitu

Please enter banners and links.

gauč

Na prvý pohľad sa tento údaj môže zdať prehnaný, preto si ho rozmeňme na drobné. 25 rokov života. Presne toľko priemerne človek strávi spaním v posteli. Ak sa vám zdá tento údaj nezaujímavý, predstavte si 219 150 hodín, ktoré za svoj život prespíte.

Podľa ďalšej štúdie portálu Distractify strávite pred TV 9 rokov. V dnešnej dobe si môžete namiesto TV predstaviť tablet alebo mobil ale podstata je rovnaká. Sedíte v obývačke vo vašom gauči takmer 79 000 hodín. To už máme spolu 34 rokov. Keď k tomu prirátame čas v spoločnosti rodiny a známych, prípadne jedením, skutočne dosiahneme celé desaťročia strávené v posteli, či v sedačke v obývacej izbe.Prečo to spomíname a prečo je tento skutočne dôležitý?

Uvedomiť si, že tak podstatnú časť života trávime na dvoch miestach je prvý dôležitý krok. V StudioSpanku.sk si uvedomujú, aké dôležité je mať pohodlnú posteľ a príjemnú sedaciu súpravu, kde položíte svoje dieťa po príchode z pôrodnice, kde si neskôr ukradne svoj prvý bozk a kde sa budete hrať so svojimi vnúčatami.

Sedačka je stredobodom srdca vášho domu – obývačky. Preto by ste jej výber nemali podceňovať. O potrebe kvalitnej postele nie je potrebné diskutovať. Každý sa chce ráno prebudiť svieži a vyspatý a kvalitná posteľ k tomu môže výrazne dopomôcť.

Ako si ale v spleti výrobcov a distribútorov vybrať to najlepšie?

Posledné roky je badateľný trend produkcie slovenských výrobkov. Či už sa jedná o oblečenie, alebo napríklad cukrovinky, jedno majú tieto produkty spoločné. Sú rýdzo slovenské a tešia sa mimoriadnej obľube, kvôli svojej kvalite a originálnosti.
StudioSpanku.sk funguje už 11 rokov, prežilo krízu ale čo je najdôležitejšie – vyrába poctivé slovenské postele a sedacie súpravy vo vlastnej dielni.

Ďalším rozdielom oproti masovej pásovej produkcii je výroba sedačiek na mieru. Takto si môžete byť istý, že vaša posteľ alebo sedacia súprava je unikát. Výrobok vám prispôsobia na centimeter presne. Doslova.

Keď chcete mať niečo dlhodobo alebo to pravidelne užívate, chcete, aby  to bolo čo najlepšie. Predstavte si auto. Keď si kúpite nové chcete, aby vám bez problémov slúžilo celé roky, lebo ho používate pravidelne a dlhodobo. Rovnako by ste sa mali pozerať aj na vašu posteľ, či sedaciu súpravu.
Výrobky, ktoré môžete nájsť na stránke StudioSpanku.sksú zhotovené  z masívneho dreva, potiahnuté špičkovými poťahovými materiálmi a vyplnené anatomickými molitanmi.

Odborníci z tejto firmy pravidelne publikujú svoje blogy aj na stránke Zilina-sedacky.sk, kde si môžete pozrieť množstvo zaujímavých tipov a rád.

Reklamný článok