Veľký vekový rozdiel

Please enter banners and links.

Ideme po ulici a často krát krútime hlavou nad tým ako môže byť taká sexy dvadsiatka s takým starcom. Čo na ňom vidí? Stavím sa že väčšina z vás si pomyslí že je s ním buď kvôli peniazom alebo je druhá možnosť, tá menej reálnejšia že je slepá alebo má nejakú vadu ktorú vie veľmi dobre zakryť . Môže byť aj ďalšia možnosť a tá je že tá dvadsiatka, má slabosť pre starších, vyzrelejších mužov ktorí jej dajú väčšiu istotu a ktorí jej  rozumejú viac. Vzhľadom nato že alternatív je viac sme sa snažili zosúladiť viacero možností a prísť na to čo je pre nás ideálne.

 

Staršia žena

Čím ďalej tým viac sa stretávame so vzťahmi kde je žena od muža o pár rokov staršia. Ide tu o jednoduchý princíp, kde si mladší muži hľadajú ženu ktorá bude rozumná, skúsená, obozretná a v prvom rade dáma. Tieto vlastnosti žien medzi svojimi rovesníčkami nájdu len zriedka a preto ich túlavé topánky vedú do kruhov kde žien ktoré sú staršie a skúsenejšie. Naopak staršie ženy sa s mladšími mužmi cítia lepšie , pretože títo muži sú hraví plný elánu a chuti do života na rozdiel od mužov v zrelom veku ktorí majú iné priority a so svojimi partnerkami sa len sotva „ bláznia“ v pravom zmysle slova.  Ženy sa pri mladších mužoch cítia chcené a pozornosť voči nim im imponuje.

Starší muž

Niektoré ženy majú problém nájsť si niekoho „ normálneho“ vo svojom veku. Ide o to že ženy ktoré majú odžité dosť a prešli si rôznymi životnými skúsenosťami vyhľadávajú často niečo veľmi dôležité. To dôležité môžeme nazvať istotou. Istotu jej dokáže dať muž, ktorý má za sebou zopár zrelých skúsenosti a má to v hlave veľmi dobre zrovnané. Takýto muži myslia realisticky a na život sa pozerajú ako na základný princíp prežitia. Život neberú  s takým nadhľadom ako mladší muži. Výhodou týchto vzťahov je že žena dáva mužovi svojím mladším vekom dôkaz toho že je žiadaný a muž sa tým pádom cíti v spoločnosti mladšej ženy energickejšie a nadnesene.

Nevýhody veľkých vekových rozdielov spočívajú možno v tom že si partneri protirečia v rôznych postojoch a názoroch čo môže viesť často krát k rozporom a niekedy aj k rozchodu. V konečnom dôsledku nehrá vek žiadnu dôležitú rolu. Keďže žijeme len raz a  žijeme svoj život ktorý ovplyvníme len my sami svojimi rozhodnutiami,  máme možnosť výberu a teda aj možnosť zvoliť si partnera ktorý nám bude vyhovovať. Zvoliť si partnera ktorý nám bude vyhovovať po všetkých stránkach, či už v spoločných záujmoch, príťažlivosti alebo sexe . Ak ak ste toho správneho zatiaľ  nenašli nezúfajte . Na dobré si človek musí počkať a ak aj sa nejaký vzťah nevydarí raz, dvakrát,…. ešte nie je koniec a je dôležité zamyslieť sa nad tým čo chceme a potrebujeme k životnému šťastiu J

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net