Veľké náušnice opäť v kurze

Please enter banners and links.

Každá správna módna fanynka si musí veľmi dobre pamäť obdobie veľkých a masívnych náušníc. Ak ste im doteraz neprišli na chuť, máte možnosť na reparát. Mohutné trendy náušnice rôznych druhov hlásia svoj návrat.

Skúste nazrieť do svojich šperkovníc, či sa tam nejaký zaujímavý kúsok tohto druhu nenachádza. Práve toto môže byť ten pravý detail, ktorý dokonale dotvorí váš celkový outfit. Netreba sa báť výrazných kúskov na vašich ušiach. Sú to pravé orechové, pokiaľ volíte jednoduchý minimalistický outfit.

Veľmi pekne vedia vyplniť vašu tvár, ak máte vypnuté vlasy. Avšak aj romantické krásky s veľkými rozpustenými vlnami si určite prídu na svoje.

Samozrejme ich môžete nosiť aj na bežný deň do práce. Tu však vyberajte radšej menej nápadné farby. Určite budú pútať pozornosť okolia, nech teda majú aspoň decentnú farbu. Na večerné posedenie s priateľmi zvoľte farebnejšie, ligotavejšie či orientálnejšie náušnice. Pekným doplnkom môžu byť hodinky alebo náramok. Na krk radšej nič nedávajte.

Ešte jedna rada záver. Tak ako by mali ladiť s vaším celkom vzhľadom, určite by mali byť v súlade aj s make upom. Najviac treba dávať pozor na farebné ladenie očných tieňov a rúžu na pery. Aby ste nevyzerali ako smiešna komiksová postavička, ktorá na seba dala všetko, na čo doma siahla.

FOTO: pexels.com