Večný trend- Krvavo červené pery

Please enter banners and links.

Už v dávnej minulosti sa do popredia líčenia žien dávali pery, na ktoré sa kládol obzvlášt dôraz. Spomeňme si na symbol pôvabu a sexepílu Marilyn Monroe. Táto žena si svojou krásou získala nie len milióny mužov ale aj žien pre ktoré sa stala ikonou a obrazom dokonalosti. Spoznať by ste ju mali hlavne podľa jej pier,  ktoré boli krvavo červené a vždy dokonale nalíčene. V súčasnosti je červený rúž veľmi obľúbený a existuje veľké množstvo otieňou, z ktorých si môžete vybrať práve ten ktorý sa hodí vám. Červený rúž by mal byť nepochybne súčasťou kabelky každej správnej dámy.

Odhoďte predsudky voči červenej

Nemajte strach nalíčiť sa o trochu odvážnejšie, čím samozrejme nemyslíme modré očné tiene, výraznú maskaru a krikľavo červené pery. Najlepšie spravíte ak zvolíte jemnejší make-up a výraznejší rúž, vyhnete sa tak vizáži, ktorá by pôsobila vulgárne až lacno. Podotknete tak svoju ženskosť a budete tak pôsobiť zmyselnejšie. Verte či neverte aj obyčajný červený rúž vie váš milostný život obohatiť o ďalšie zážitky. Muži milujú zmyselnosť a pohľadu roztomilej školáčky s krvavo-červenými perami neodolá asi žiaden.

 

 

Ako si vybrať ten správny?

Vybrať si môžeme z niekoľkých odtieňov červenej. Ak patríte k ženám s teplejším odtieňom pleti, červený rúž by mal inklinovať skôr k oranžovej farbe. Ak je vaša pleť naopak svetlejšia, zvoliť by ste si mali odtieň červenej ktorý má bližšie k višnovej. Kompromisom je klasická červená, ktorá je v tomto prípade neutrálom a nič ňou nepokazíte.

 

Ak ste sa už pre túto červenú alternatívu rozhodli, nemali by ste zabudnúť aj na pár dôležitých detailov ktoré sú základom dokonalej vizáže. Nie je to len o tom, mať krásne pery. Pery síce pútajú pozornosť ale zabúdať by ste nemali ani na úpravu nechtov alebo doplnkov ktoré nosíte. Základom nie je v tomto prípade kvantita ale jednoduchosť.

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net