Veci, ktoré určite nehovorte chlapovi, s ktorým randíte

Please enter banners and links.

ID-10034990Ak ste už niekedy s niekým randili, viete ako to chodí. Či už to dopadlo dobre alebo zle, nezmeníte to. Ak však práve teraz s nejakým chlapom randíte, toto je článok presne pre Vás! Pokiaľ Vášho nápadníka nechcete odstrašiť, sú isté veci, ktoré by ste pred ním radšej nemali hovoriť.

 

„Musíme sa porozprávať…“

Môžete hovoriť kedykoľvek budete chcieť. Jednoducho iba začnite. Začať s touto vetou a potom nechať chlapa ďalších 8 hodín čakať nie je dobré ani pre neho, ani pre Vás. Samozrejme za predpokladu, že nie ste jedna z tých žien, ktoré hovoria túto vetu aj keď je potrebné iba poukladať veci na poličky.

 

„Potrebujem nejaký čas osamote.“

Je tu obrovský medzi tým, či potrebujete byť iba sama cez víkend alebo potrebujete čas osamote. Byť sama totiž znamená, že jednoducho potrebujete iba stráviť celý deň v posteli pozeraním televízie bez toho, aby ste videli akúkoľvek ľudskú bytosť. Avšak čas o samote znamená, že chcete pauzu. Ak je tá pauza to, čo chcete, nemusíte predstierať zdvorilosť – proste to ľudsky ukončite.

 

„Ak by si ma naozaj miloval, tak by si…“

Nezáleží na tom, ako túto vetu dokončíte. Toto tvrdenie je samo o sebe smiešne a absurdné.

 

„Zaplatíš za to, však?“ID-100138513

Táto veta je absolútne nezdvorilá a chýba len krok k tomu, aby ste chlapa dostali do pasce. Nemajte obavy, keď za Vás chlap bude chcieť zaplatiť, navrhne Vám to sám.

 

„Nerob to, zavolám profesionálneho opravára!“

Ak sa Váš chlap snaží opraviť čokoľvek, čo v dome nefunguje, dajte mu tú šancu. Ak by mal chlap len tak stáť so založenými rukami a pozerať sa na to, ako to potrubie opravuje iný chlap, bolo by to pre neho nedôstojné. Tento prípad berú už len ako krajnú možnosť.

 

„Si taký múdry / sexy / skvelý atď. …ale jednoducho nie si…zábavný.“

Existuje niekoľko vecí, ktoré sú horšie, ako keď by ste mali povedať, že niekto nemá zmysel pre humor. Niektorí chlapi by boli radšej, ak by ste im povedali že sú hlúpi alebo škaredí  – všetko len nie to, že nie sú vtipní.

 

„S koľkými ženami si už spal?“

Nikdy sa nikoho nepýtajte túto otázku  – samozrejme, pokiaľ nie ste doktor. Odpoveď na túto otázku Vás naozaj nikdy nepoteší.

 

„Povedz mi o tvojej ex…“

Prečo? Aj keď existuje niekoľko dobrých vecí na jeho ex, prečo by Vám ich mal hovoriť? Jeho ex stojí za zmienku iba vtedy, ak by bola náhodou šéfkou polície alebo nebodaj sériová vrahyňa. Inak určite nie.

 

„Prečo nechceš sex? Už ťa nepriťahujem?“

Najhoršia otázka, aká môže byť. A predsa sa ju ženy toľkokrát svojich chlapov pýtajú! To, že s Vami chlap nechce mať sex ak je vyčerpaný alebo je práve po opici neznamená, že sa z Vášho vzťahu vytratila iskra alebo že už pre neho nie ste dosť sexy. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, ani chlapi nemajú niekedy náladu na sex.

 

„Naozaj potrebuješ mať dva telefóny?“

Áno, chlapi to jednoducho potrebujú. Ten prvý predsa nepodporuje také skvelé hry ako ten druhý! Potrebujú sa zabávať a potrebujú pozerať futbal online. Je to pre nich základ života – ako vzduch či voda.

FOTO: freedigitalphotos.net