Vchodové dvere, ktoré vás ochránia

Please enter banners and links.

dvere

Ak ste doposiaľ nepremýšľali o tajomnej sile dverí, teraz je správny čas na to – uvedomiť si, v čom spočíva ich ochrana a dôstojnosť.

Nie sú to len dvere…

Je to vstupná brána, cez ktorú vojdú len tí, ktorým to dovolíte. Nie všetci sú predurčení vojsť do vášho sveta a na miesta, kde trávite čas so svojou rodinou. Mnohí si svoje príbytky fotografujú a svoje fotky vystavujú na sociálnych sieťach, kde počítajú „lajky“ a súbežne s nimi čítajú komentáre oslavujúce ich výborný vkus a štýl. Týmto pádom sa z domova vyškrtáva pojem „bezpečný“. Už sa z neho stáva iba „výstavisko“ a pointa o ochrane domácnosti a jej členov sa vymyká spod kontroly.

Nikdy nie je jedno, kto k vám zavíta

Niekedy zazvoní nečakaný hosť, ktorý niečo potrebuje a inokedy nový priateľ. Aj ostatní členovia celej rodiny, ktorí nežijú s vami v jednej domácnosti, dokážu do vášho príbytku priniesť svoje (negatívne) energie. To pocítite okamžite. Cítite sa nervózni alebo predmety okolo vás začnú padať či inak reagovať. Po odchode takejto návštevy ostáva ešte dlho zvláštna atmosféra. Vzduchom sa nesie akýsi „tlak“, ktorý by sa dal „krájať“. Najlepšie, čo môžete v týchto chvíľach urobiť, je poriadne vyvetrať a zapáliť voňavú sviečku či tyčinku.

Rozhodujúca je aj ich farba

Mnohí sme zvyknutí na klasické hnedé alebo biele dvere. Vedeli ste však, že ak si zvolíte napríklad vchodové dvere červenej farby – prilákate si do života veľa osláv a zábavy? Modrá farba vchodových dverí symbolizuje, že za nimi žije duchovne založená rodina. Čierne posilňujú silu a napomáhajú v napĺňaní cieľov. Tie, ktoré majú zelené odtiene, udržiavajú v rodine zdravie, finančný úspech a celkovú harmóniu a srdečnosť.

Vždy je dôležité, aby boli čisté a dobre fungovali. Dvere, ktoré vŕzgajú, sú špinavé alebo sa ťažko odomykajú, pretože sa zasekáva kľúč, majú úplne opačný efekt. Členovia domácnosti majú nečakané problémy ako vo finančnej stránke, tak i v podlomenom zdraví. Snažte sa mať vstupné dvere nezapratané od kvetináčov a dekorácií, namiesto toho si dajte záležať na peknej veľkej rohožke a ochrannom venčeku na nich, ktorý je veľmi estetický.

FOTO: pexels.com