Vaše skutky v tomto živote ovplyvnia šťastie v tom budúcom

Please enter banners and links.

karma

O reinkarnácii sa toho už veľa povedalo. Niektorí sú ale zásadne proti. Myslia si, že ak nastane koniec, dostanú sa „do neba“ a tam sa ich úloha premení na nekonečné šťastie. Keďže duša je nesmrteľná, svoju úlohu si neprestane plniť ani po smrti.

Peklo je už tu na zemi

Stačí si uvedomiť, že toľko spomínané peklo, zažívame tu a teraz. Splácame „dlhy“, ktoré sme si sami zasiali, a tak iba žneme, čo si právom zaslúžime. Dokážeme sa radovať aj z tzv. rajského života a to najmä tí, ktorí sa narodili pod šťastnou hviezdou. Zvyčajne vyhlasujú, že majú všetko, čo potrebujú. Možno nemajú luxusnú vilu a nablýskané auto, ale žijú v harmónii s ľuďmi, ktorých milujú. Navzájom teda stúpajú do nebeských výšin.

Karma sa týka každého z nás

Hovorí sa, že máme presne taký život, aký si zaslúžime. Či už z tých predošlých, alebo z myšlienok, slov, skutkov a túžob z toho súčasného. Nič neostane bez povšimnutia. Niekto má šťastie a narodí sa zdravý, darí sa mu celý život, má veľa priateľov a šťastnú rodinu a niekto druhý trpí od malička chorobami, nachádza sa v zlej finančnej a sociálnej situácii.

 Telo dostávame vždy iné, ale naša duša je tá istá už od nepamäti. Prešla si už všeličím. Ona si skratka musí zažiť všetko. Buďme vďační, že máme to čo máme, že žijeme v krajine, kde je dostatok všetkého. Kde vládne pokoj a mier. Aj to je súčasťou našej karmy. Znamená to teda, že sme sa posunuli na vyššiu úroveň.

A čo bude po smrti?

Keďže duša je nekonečná forma energie, zbiera si v živote všetky skúsenosti, ktoré ju budú ovplyvňovať až na veky vekov. Zlé sa jej zúročí a to dobré sa vráti niekoľkonásobne. Keď zomrieme, pamätáme si všetko. Život posledný, predošlý, ale aj všetky minulé. Prebývame v astrálnom priestore a čakáme. Buď nám bude ešte umožnené podľa zásluh vrátiť sa naspäť do fyzického tela, alebo sa z nás stanú astrálne bytosti, ktoré budú pomáhať – rôzni anjeli, sprievodcovia. Môže sa z nás stať súčasť nekonečného vesmíru a konečne začneme prežívať neopísateľné blaho – raj.

FOTO: dreamstime.com