Valentínska súťaž o retiazku a prívesok z chirurgickej ocele

Please enter banners and links.

Ženský internetový magazín mnau.sk opäť svojim čitateľkám prináša skvelú možnosť vyhrať zaujímavú cenu. Cenu do tejto špeciálnej valentínskej súťaže venoval internetový obchod www.ligot.sk. Výherca získa retiazku a prívesok z chirurgickej ocele s možnosťou ľubovoľného gravírovania prívesku.

Internetový obchod ligot.sk sa venuje predaju šperkov z kvalitnej chirurgickej ocele. Ponuka obchodu je naozaj široká. Nájdete tu šperky dámske i pánske, všetko od náušníc cez retiazky a prstene až po piercingy. Šperky z chirurgickej ocele sú čoraz viac obľúbené aj vďaka vysokej kvalite a nízkej cene.

Ligot.sk sa rozhodol kvôli blížiacemu sa Valentínu nielen venovať cenu do súťaže, ale aj zjednodušiť svojim zákazníkom výber darčeka svojej drahej polovičke. V tomto obchode totiž nachádza špeciálna valentínska sekcia. Nájdete tu tie najlepšie možnosti na darčeky pre ženy ako napríklad prstene, náramky, prívesky v tvare srdiečok, dvojprívesky a šperky s gravírovaním. Takisto však nájdete aj ponuku vhodnú ako darček pre mužov, hlavne náramky, retiazky a pánske doplnky.

Tento internetový obchod je jedinečný nielen svojou ponukou tovaru, ale hlavne gravírovaním. Pretože iba v tomto obchode máte možnosť si dať vygravírovať na šperky to, čo len chcete. Gravírovať možno na prstene – text, náramky, prívesky a pánske doplnky – text alebo obrázok. Vďaka tomuto je výber originálneho valentínskeho darčeka veľmi jednoduchý. Viac typov na valentínsky darček nájdu na www.ligot.sk.

Ak sa Vám možnosť vyhrať originálny šperk z chirurgickej ocele zapáčila, neváhajte sa zapojiť do našej valentínskej súťaže. Stačí ak zodpoviete na jednoduchú otázku a retiazka a prívesok s gravírovaním podľa vášho výberu môžu byť vaše. Prajeme vám veľa šťastia pri žrebovaní a hlavne krásneho Valentína s milovanou osobou!

Súťažná otázka: Na ktoré typy šperkov v internetovom obchode Ligot.sk možno gravírovať?

Súťaž trvá od 31.1.2012 do 14.2.2012

Súťaž ukončená

Výherca:

Janka G.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: