Valentínska súťaž o balíčky cukríkov HARIBO

Please enter banners and links.

Valentyn_2022Sv. Valentín, sviatok všetkých zamilovaných, sa už nezadržateľne blíži. A hoci mnoho ľudí tento sviatok neuznáva, pretože je vraj len nástrojom predajcov ako zarobiť, naopak mnoho ľudí si tento sviatok cení a oslavuje ho každoročne. Veď prečo nevyužiť dôvod na oslavu lásky? V neposlednom rade vám tento sviatok aspoň pripomenie, že by ste pre svoju lásku mohli urobiť niečo výnimočné. Aj keď najlepšími prejavmi lásky sú každodenné drobnosti.

Spoločnosť HARIBO, ktorá sa venuje výrobe cukroviniek s láskou už dlhé roky, si pre vás pripravila v súvislosti s láskou aj špeciálne cukríky – HARIBO Liebesherzen. Ide o chutné želatínové srdiečka uložené na penovom cukrovom vankúšiku.

A keďže „láska ide cez žalúdok“ verte, že cukríky HARIBO Liebesherzen za vás vyznajú lásku naozaj dokonalo. Preto ide o ideálny sladký darček práve na sviatok svätého Valentína, ale aj kedykoľvek v priebehu roka, keď chcete svojej láske vyjadriť ako veľmi ju milujete.

V spolupráci so spoločnosťou HARIBO tu máme pre vás opäť skvelú súťaž o 5 balíčkov cukroviniek HARIBO. Stačí nám do redakcie poslať správnu odpoveď na súťažnú otázku a budete zaradení do žrebovania.

V akom roku bola založená spoločnosť HARIBO?

logo

a) 1820

b) 1900

c) 1920

Súťaž trvá od 30.1.2015 do 13.2.2015

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefón (povinné)

Vaša odpoveď