V živote neustále zvažujeme tú správnu voľbu

Please enter banners and links.

voľba ženy

Nemáme to vôbec jednoduché. Od narodenia sme totiž nútení robiť vlastné rozhodnutia. Poslúchnuť rodičov alebo ich nahnevať? Ísť na vysokú školu? Zosobášiť sa? Keďže ale nevlastníme čarovnú guľu, ktorá nám ukáže dôsledky nášho konania v budúcnosti, ostáva nám len jednoduchá matematika.

Radosť i z obyčajnej pohovky

Čo mám robiť? Toto je presne ten typ otázky, ktorou nás druhí zaskočia nepripravených. Často si totiž nevieme dať rady ani s vlastnými dilemami, a zrazu máme odpovedať tu a teraz? Keď poradíme nesprávne, dotyčný nám to môže vyhadzovať na oči celé roky, a tým by sme si teda svedomie poškvrniť nechceli. Preto to nerobme druhým ani my. Ak stojíme medzi dvoma alternatívami, najlepšie je uvažovať o správnej možnosti v triezvom stave. Napíšte si zoznam pozitív a negatív, ľahšie zistíte, čo je pre vás to pravé orechové.

Podstúpiť profesionálne bielenie zubov alebo si nechať všetky staré zuby vytrhnúť a radšej sa tešiť zo symetrického umelého chrupu? Dobrou cestou by bolo aj využitie cenovo dostupných bieliacich pásikov, ktorých aplikáciu zvládnete aj sami a nemusíte sa nikam objednávať… A čo výber pohovky do vašej malej obývačky? Roky snívate o imidžovej žltej pohovke, keď sa ale vaša rodina rozrastie, rýchlo pochopíte, že najpraktickejším rozhodnutím bude pohodlná rozkladacia pohovka, ktorá dokáže počas noci plnohodnotne nahradiť posteľ. I keď by ste si nikdy nepomysleli, že skončíte takto, budete vedieť, že ste spravili všetko pre to, aby ste sa rozhodli správne. Dajte si tú námahu a skutočne si zapíšte všetko, čo vám pomôže lepšie si vybrať.

Je to ako sex zoznamka

Vždy je to buď hop, alebo trop. Ako keď prvýkrát s ostychom využijete služby sex zoznamky, ktorú ste predtým vždy zatracovali. Nikdy neviete, či sa vám milostné stretnutie bude páčiť, alebo sa to skončí ako jedno veľké fiasko, no aspoň si uvedomíte, že to nie je nič pre vás. Ak sa vám teda najbližšie pokazí celý deň, pretože ste sa nerozhodli správne, berte to ako lekciu od života, ktorá vás posunie ďalej a v budúcnosti vás naučí reagovať odlišne. A keď nepomôže ani to, ešte tu je vaša matka. Možno ste aj vy rokmi zistili, že mamy jednoducho vedia…

Reklamný článok

FOTO: pexels.com