V lete si dokážete kúpiť pneumatiky s výhodnou zľavou

Please enter banners and links.

Síce je prezúvanie letných gúm za zimné ešte ďaleko, nie až tak, aby ste už teraz nemohli uvažovať o ich kúpe. Navyše, práve v tomto období si ich môžete zaobstarať výhodnejšie, pretože mimo sezóny sú v akcii. Preto máte príležitosť na ich výhodnú kúpu s úsporou často až niekoľko desiatok eur za obutie všetkých štyroch kolies.

Výhodné akcie na zimné pneumatiky prináša aj internetový obchod Pneueshop.sk, pričom z jeho ponuky sme pre vás vybrali dva akciové typy zimných gúm pre modely vozidiel nižšej triedy.

 

Matador – MP54 Sibir Snow 75T s vynikajúcimi vlastnosťami na mokrej vozovke

Ak vlastníte menšie auto, potrebujete aj pneumatiky s menším priemerom. Model Matador – MP54 Sibir Snow 75T môže byť aj pre vás tou správnou voľbou. Hodí sa pre vozidlá, ktoré majú v technickom preukaze uvedený kód zodpovedajúcich pneumatík 155/65 R14. Hlavnou výhodou tohto typu pneumatík je špeciálna zmes, ktorá vykazuje vynikajúce vlastnosti na mokrej vozovke či prítomnosť indikátora opotrebovania, vďaka čomu jasne viete, kedy pneumatiky už ďalej nepoužívať.  Tento model má taktiež na každej pneumatike jasne zobrazené miesto, na ktoré patrí, čo výrazne zjednoduší prácu pri ich obúvaní. Teraz celé auto prezujete do týchto gúm len za niečo viac než 97 eur.

 

Pneumatiky Barum Polaris 3

Našim druhým tipom na výhodne zimné pneumatiky v zľave sú pneumatiky Barum Polaris 3. V akcii sú dostupné aj nasledujúce prevedenia týchto gúm, a to 155/65 R14 alebo 155/80 R13. Za komplet týchto pneumatík pre auto zaplatíte len niečo málo cez 100 eur. Pneumatiky Barum Polaris 3 majú výborný handling na mokrej ceste, inteligentne rozložené snehové zábrany pre stabilnú jazdu a dobré brzdenie aj na snehovom podklade. Keďže menším negatívom je trieda spotreby paliva, odporúčame ich skôr je automobily, ktoré využívate na krátke vzdialenosti.

Reklamný článok