V čom je milenka lepšia?

Please enter banners and links.

ID-10072082Je to vonku. Už viete, že má milenku. Ako podvedená žena teraz okrem iných otáznikov riešite aj jej kvality – v čom je tá druhá lepšia? Čím si ho získala? Podvedome porovnávate milenku so sebou a snažíte sa nájsť odpoveď…

 

Milenka je prispôsobivá

            Vy máte priveľa povinností, zabehnutý stereotyp vás úplne pohltil. Najprv riešite prácu, potom domácnosť a v závere dňa ste tak rozladená, že vás partner už nedokáže preladiť do lepšej nálady. A ak náhodou aj máte voľnejší deň, on už má toho priveľa. Milenka sa však dokáže prispôsobiť. Baví ju chystať sa pre neho, teší sa na spoločné chvíle a vášmu mužovi dáva pocit atraktívnejší. Ak náhodu nemá čas nevadí, toleruje jeho program a aj vás (pokiaľ o vás vie). Chce ho! A to aj s obmedzeniami.

 

Milenka je chápavá

            Možno sa vám to nezdá, ale okrem sexu robia milenci aj čosi iné. Zhovárajú sa. Poniektorí muži hľadajú v milenke aj akúsi bútľavú vŕbu ktorej môžu povedať čokoľvek a vedia, že za to nebudú karhaní alebo odsudzovaní. Svoje túžby tak konečne majú komu povedať, ba čo viac – je tu celkom vysoká pravdepodobnosť, že niektoré sa im aj splnia.

 

Dokonalé odreagovanie

ID-100323189

            Zapamätajte si, že milenka je tým najlepším spôsobom akým sa dá uniknúť z reality. Je to žena, ktorá dodáva sebavedomie, mení nudu na vášeň. A aby toho nebolo málo s radosťou iniciuje sex, pretože sa vášho muža nevie nabažiť. Vzrušenie zo spoločného života často odchádza a ona je tá, ktorá to všetko mení. Nie nadarmo sa vraví, že fádnosti sa treba vyhýbať.

 

Veľké dobrodružstvo

            Čo je stále, to je obkukané. Nemyslite si, že občas nemá výčitky voči vám, alebo aspoň nejaký ten hlúpi pocit. Ale! Mnohých práve tento adrenalín vzrušuje. Pocit z možného odhalenia je skrátka sexy. Ide o tajné dobrodružstvo z ktorého sa nechce zobudiť.

 

Takže, milé dámy, presne v týchto veciach je milenka lepšia. Nie nadarmo každý magazín, každý babský klub a každé fórum pre ženy prízvukuje starostlivosť aj o muža. Poučte sa, aby nemusel ďalší vzťah skrachovať v tom istom bode…

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net