Užívajte si jeseň vonku

Please enter banners and links.

jeseň

Skracujúce sa dni a menšia sila slniečka nám už jasne dávajú najavo, že leto je už za nami a vonku bude panovať jeseň. Netreba sa však obávať toho, že už nebudú pekné dni. Práve naopak, ak bude počasie príjemné, bude posedenie vonku ešte lepšie ako v horúcom lete, takže záhradnú sezónu ešte nezabaľte.

Kde sedieť?

Ideálne na posedenie sú momentálne južné terasy na ktoré sem tam zasvieti príjemné jesenné slnko, ktoré vás zohreje. No i v jeseni môžu prísť dni, kedy vám na takejto terase zostane riadne horúco. Preto je ideálne mať poriešené tienenie na terase. Či už využijete modernú markízu alebo slnečník, v príjemnom chládku si užijete tie horúcejšie dni naplno.

V prípade sychravejších dní je dobré mať na terase pohodlné posedenie, ktoré doplníte o príjemnú a teplú deku, do ktorej sa zababušíte. Potom vám bude stačiť už len horúci čaj alebo káva, ktorú si najlepšie vychutnáte z personalizovaného hrnčeka, ktorý získate vďaka jedinečnej potlači na hrnčeky.

S kým si posedieť?

Táto otázka znie hlúpo, pretože istotne budete posedávať s ľuďmi, ktorých máte radi. Či už pôjde o vašu rodinu alebo priateľov. My však myslíme aj na vašich štvornohých kamarátov, ktorí istotne ocenia, ak vám budú môcť robiť spoločnosť. Či už pôjde o psíka, ktorý sa schúli pri vašich nohách alebo o mačku, ktorá sa vám pohodlne uvelebí na kolenách. Vďaka nim vám bude príjemnejšie a aj teplejšie a navyše spoločnosť zvierat naozaj vylepšuje náladu a dokáže liečiť. Nezabudnite preto ani na týchto svojich kamarátov a skontrolujte zásoby vášho obľúbeného krmiva pre mačky i psov a v prípade dochádzajúcich zásob ich určite doplňte.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com