Usmievajte sa viac!

Please enter banners and links.

Pekný a žiarivý úsmev je jedna z mnohých vecí po ktorej všetci túžime. Veď určite nikto z nás sa necíti dobre ak nie sú jeho zuby biele, ale sú skôr žlté. V takomto prípade sa totiž už aj podvedome menej usmievame, pretože sa za svoje zuby hanbíme.

Avšak úprimný úsmev má naozaj zázračnú moc, takže ním netreba šetriť a je krásne, ak ho vieme rozdávať aj cudzím ľuďom. Veď vyskúšajte ako zapôsobí váš úsmev na nepríjemnú predavačku v obchode či úradníčku na úrade. Verte, že ak sa budete aj na týchto ľudí usmievať, väčšina z nich sa bude usmievať na vás, a tak k vám budú milší.

Ak by ste si tento experiment aj chceli vyskúšať, ale vaše zuby sú naozaj vašou nočnou morou a za svoj úsmev sa hanbíte, tak určite nemusíte zúfať. Zuby sa totiž dajú aj vybieliť. A nehovoríme len o profesionálnom bielení u zubára, ktoré stojí nemalé peniaze. Na mysli totiž máme bielenie zubov, ktoré si môžete spraviť sami doma.

Určite ste už počuli o množstve produktov či už ide o rôzne gély, pasty alebo tzv. bieliace perá na zuby. No nie každý z týchto produktov je naozaj tak účinný ako sľubuje reklama, pretože jednorazové použitie vám síce môže zuby mierne vybieliť, ale zafarbenie sa takmer vždy vráti.

My však máme aktuálne na mysli novinku na trhu – zubnú pastu Supersmile, ktorá preukázateľne bojuje proti zubnému povlaku, škvrnám a navyše zuby aj bieli. Okrem toho, že túto bieliacu zubnú pastu nájdete v lekárňach, aktuálne máte aj skvelú príležitosť ju získať úplne zdarma. Stačí, ak sa zapojíte do súťaže, ktorá prebieha na stránke www.blog.cleo.sk.

Všetky podmienky tejto súťaže a inštrukcie ako sa zapojiť nájdete na už spomínanej internetovej adrese. www.cleo.sk –  nová nákupná zóna s najrôznejšou prírodnou kozmetikou, vám tak prináša skvelú možnosť vyhrať. Tak sa určite zapojte a možno práve vy sa budete čoskoro usmievať oveľa viac, pretože budete mať krásny žiarivý úsmev. Nevyhráte tak len vy, ale aj vaše okolie, pretože získa váš úsmev.