Účesy, účesy, účesy

Please enter banners and links.

O vlasoch sa toho už napísalo hrozne veľa. Väčšina článkov sa venuje spôsobom ako sa o svoje vlasy postarať pomocou rôznych prípravkov tak, aby boli zdravé a vyzerali naozaj dobre. My sa vám v tomto článku pokúsime priblížiť možnosti ako si svoje vlasy upraviť do krásneho a praktického účesu.

Pre dlhovlasé dámy existuje množstvo spôsobov ako sa o svoje vlasy postarať. Medzi tie najjednoduchšie patrí vytvorenie drdolu. Stačí len nejaká gumička prípadne štipec na vlasy a prichytiť vlasy na temene hlavy. Záleží len na vás akým spôsobom si drdol urobíte.

Ďalšou možnosťou je použitie žehličky na vlasy vďaka ktorej sa vaše vlasy stanú krásnymi a hladkými. Avšak pri úprave pozor, aby ste si vlasy zbytočne nezničili, preto nezabúdajte na ochranné prípravky, ktoré vlasy ochránia pred spálením. Po žehlení stačí nechať vlasy voľne rozpustené alebo ich upraviť do jednoduchého účesu pomocou rôznych sponiek alebo čelenky.

Ak vás však rovné vlasy už nebavia, pomôže vám kulma na vlasy. Stačí si zopár prameňov vo vyžehlených vlasoch natočiť a hneď bude váš účes vyzerať štýlovo. Pre ešte väčší úspech u okolia si natočte kulmou všetky vlasy a upravte do elegantného, no originálneho účesu. Samozrejme môžete skombinovať natočenie s úpravou do drdolu, čo vyzerá naozaj dobre.

Pre krátkovlasé dámy neexistuje toľko možností na úpravu účesu, no pomocou gélu či tužidla dokážete zázraky. Tak to niekedy skúste, pohrajte sa so svojim vlasmi a uvidíte ako dobre budete vyzerať.  Ak ste odvážne, odporúčame vám vyskúšať moderný účes, ktorý vám vytvorí zastrihávač vlasov. Jednoducho si časť hlavy vystriháte úplne nakrátko a druhú stranu si necháte dlhšiu. Na internete nájdete množstvo inšpirácií ako takýto moderný účes dosiahnuť.

Veríme, že náš článok vás inšpiroval a poobzeráte sa na internete po nejakom sviežom účese vhodnom do tohto krásneho jarného obdobia.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net