Týchto mužov nechceme!

Please enter banners and links.

Všetky ženy veľmi dobre vedia, že žiaden muž nie je dokonalý. Ale aj napriek tomu existujú niektoré typy mužov ktoré jednoducho nechceme pretože nám lezú spomedzi všetkých najviac na nervy. Nikdy sa nezmenia a svoju komplikovanosť vekom iba znásobujú. Reč bude o prehnaných maznáčikoch, držgrošoch a iných extrémoch.

 

Po mamičke

         Téma mamičkinho maznáčika nikdy neskončí. Aj keď je váš obed celkom chutný a vydaril sa podľa nového receptu, predsa len by to jeho matka urobila lepšie. Dokonca aj koláče od mamičky chutia akosi lepšie, a tak ste mali počas Veľkej noci plnú chladničku jedál od jeho matky. Muž, ktorý nemá pojem o tom kam patrí jeho matka a kam vy, je skrátka zlým partnerom. Pokiaľ nechcete stráviť v jej tieni zvyšok svojho života odíďte. Čo najskôr.

 

Prejav lásky?

         V začiatkoch to bolo rozkošné a miestami aj sexy, no keď začal s vami chodiť naozaj všade a strážiť vás ako svoj majetok zábava sa skončila. Prehnaná žiarlivosť nesmie mať vo vzťahu žiadne miesto; v opačnom prípade nebudete môcť skočiť ani na oslavu kamarátkiných narodenín. A ak sa k nejakému večierku aj dostanete verte, že pôjde s vami aby mal všetko pod kontrolou. Žiarlivosť je vo vzťahu určitou formou nedôvery, a bez dôvery to fungovať nikdy nebude. Okrem toho výstupy pre obyčajného kolegu vás budú unavovať natoľko, že napokon sama zo vzťahu odídete. Keď teda spozorujete známky prehnanej žiarlivosti už v začiatkoch nedávajte si nádej a skončite s ním.

 

Euro k euru…

         …a vy napokon nebudete môcť kúpiť ani základné veci. Šetrenie je nevyhnutné a v dnešných časoch aj samozrejmé, ale všetko má svoje hranice. Extrémneho držgroša spoznáte už na prvých stretnutiach  – účet totiž nezaplatí on ako gentleman, ale pôjdete pekne na polovicu. Neskôr počas spoločného bývania bude vašou povinnosťou vysvetľovať načo vám bola nová kabelka a prečo ste si kúpili sexy tričko z výpredaja v nehorázne dobrej zľave. Bohužiaľ tento jeho prístup sa nezmení. Nikdy.

 

 

 

Prehnaný čistotník

         Našli ste ho! Konečne muž ktorý nepozná neporiadok, ale práve naopak všetko ukladá na svoje miesto. Kým sa ostatné kamarátky sťažujú na smeti a neodložené ponožky, u vás doma je poriadok. Chlap má mať vo svojich veciach systém, ale prehnaná sterilita a pričasté procesy upratovania vedú iba k tomu, že vás časom vyhreší aj za obyčajný odtlačok šálky po káve. Prvotná radosť zo skvelého muža sa tak premení na obyčajné buzerovanie. Je len na vás dokedy to vydržíte…

 

Ešte jeden muž na záver

         Zoznam „nechcených“ mužov ukončíme rafinovaným typom chlapa. Tento predsa má charakter lebo svoju súčasnú partnerku nechce zo súcitu opustiť. Okrem toho je pozorný, milý, a vás baví zvádzať ho. Vy sa kvôli nemu vždy pekne vychystáte a tešíte sa na vzrušujúce chvíle, on vám podľahne čo vám lichotí a tak dúfate, že tieto stretnutia prerastú časom vo vzťah. Želanie sa stane realitou a onedlho už začnete spolu bývať.

Popri tom vám zaručene unikol dôležitý fakt – ide o muža prechádzajúceho zo vzťahu do vzťahu. Svoju manželku opustil pre milenku, milenku pre novú partnerku a tú zas nechal samu kvôli vám. Onedlho zostanete na druhej koľaji aj vy, pretože tento muž ochotne neodolá novej slečne. Ženu v domácnosti vymení za ďalšiu šarmantnú dámu ktorá ho zvedie podobne ako kedysi dávno vy. A tak to pôjde stále dookola.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net