Tri typy proti nude

Please enter banners and links.

Nuda obvykle neveští nič dobré pretože rozbila už niekoľko pomerne šťastných párov. Aj keď na seba nemáte toľko času ako kedysi a nevrháte sa na seba s toľkou vášňou, predsa len existujú spôsoby ako niekdajšie časy vrátiť späť aspoň na pár okamihov. Tešte sa znovu jeden na druhého!

 

 

1. Bez techniky

         Na pekné chvíle nepotrebujete veľké veci. Práve naopak – vypnite televízor, neriešte Facebook a radšej len tak ležte jeden vedľa druhého. Rozprávajte sa, povedzte si svoje zážitky zo všedného dňa a plánujte spoločné zážitky. Alebo si venujte milý odkaz na chladničke namiesto nákupného zoznamu. Pošlite si navzájom esemesku, príjemne prekvapte pikantnou mms a počkajte si na neho v novej spodnej bielizni ktorú ešte na vás nevidel. Ak máte psíka choďte ho večer vyvenčiť spolu.

 

2. Poriadne rande

         Je to už dlhý čas čo ste sa prvýkrát spoznali? Spomínate si ešte na to ako ste sa na seba tešili, spoznávali a ponáhľali z práce len aby ste nemeškali? To všetko sa môže vrátiť, stačí len chcieť.

Dohodnite sa, že dnes pôjdete spolu von každý zvlášť a stretnete sa v nejakej kaviarni, napríklad aj v tej spred rokov pokiaľ ešte funguje. Oblečte sa najlepšie ako viete, upravte sa, dajte si obľúbený parfum a so zatajeným dychom čakajte čo sa bude diať. Celý večer sa bude niesť v znamení tajomna a vy sa nebudete vedieť dočkať súkromia. Doma to iste zakončíte inak než obyčajným spánkom…

 

3. Pobyty

         Nemusíte ísť preč na týždeň, stačí krásny víkend. Na internete nájdete množstvo skvelých pobytov rôzneho charakteru kdekoľvek na Slovensku, takže si stačí iba vybrať. Oddych, zábava alebo masáže, a to niekedy aj s celkom sympatickou zľavou. Strávite tak príjemný víkend bez všedných starostí. To už stojí za vyskúšanie.

Pobyty si doprajte aj vo vyššom veku, veď také kúpele ponúkajú priestor nielen na oddych, ale slúžia aj ako podpora bežnej liečby. Niektoré z nich hradí poisťovňa.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net