Tri spôsoby ako nosiť šaty v zimnom období

Please enter banners and links.

S príchodom zimy a chladného počasia je výber oblečenia oveľa obmedzenejší. Zatiaľ čo výber oblečenia na jar, v lete a na jeseň je viac otvorený, chladný zimný vzduch výrazne obmedzuje vaše možnosti. Mnohé ženy sú sklamané najmä z toho, že sa rozlúčia so svojimi obľúbenými letnými šatami, ktoré boli celý rok základom ich šatníka. No pozor dámy, šaty sa dajú nosiť aj v zime a tu je niekoľko spôsobov ako ich nosiť aj počas tohto chladného obdobia.

  1. Pančuchové nohavice

Nosenie dámskych šiat s pančuchami je jedným z najlepších spôsobov, ako zaradiť letné šaty do zimného outfitu. Pančuchové nohavice dodajú vášmu vzhľadu jemnú zaujímavosť a iný rozmer. V prípade pančucháčov sú možnosti naozaj nekonečné. Klasika sú čierne pančucháče, ktoré by nemali chýbať u žiadnej dámy v šatníku. No ak chcete byť trochu kreatívnejší, experimentujte s pančuchami v rôznych textúrach a vzoroch. Čipkované pančuchy dodajú vášmu vzhľadu jemný a ženský vzhľad. Farebné či vzorované pančuchy s neutrálnymi šatami spravia váš outfit pútavý a neobyčajný. Nebojte sa zapojiť fantáziu a už vôbec nie obliecť si šaty aj v zimnom období.

  • Pod sveter

Rovnako ako sú šaty nevyhnutnosťou pre letné obdobie, tak sú svetre typickým základom zimného šatníka. Ak ste milovníčkou módy, pravdepodobne máte vo svojom šatníku rozsiahlu zbierku svetrov a šiat. Namiesto toho, aby ste si tieto kúsky šetrili na samostatné sezóny, môžete ich nosiť spolu v jednom zimnom vzhľade. Navrstvite sveter na šaty a vytvorte vzhľad, ktoré je zároveň štýlový, teplý a komfortný. Veď k šatám sa predsa nemusia nosiť len saká.

  • S doplnkami

Spojte svoje letné šaty s doplnkami do chladného počasia, a spravte z nich oblečenie do chladného počasia. Navrstvite hrubý teplý pletený šál na vzorované šaty a doplňte outfit obyčajnými čiernymi pančuchovými nohavicami pre štýlový vzhľad, ktorý vás ochráni pred studeným zimným vetrom. Ak vám k outfitu ešte niečo chýba, siahnite napríklad po elegantných Swarovski setoch, ktoré celkový vzhľad ešte oživia.