Trendy v doplnkoch na leto 2018

Please enter banners and links.

Leto 2018 sa blíži veľmi rýchlo. Postupne zhadzujeme teplé vrstvy oblečenia a začíname denne vystavovať svetu na obdiv obnažené ramená. Vyhľadávame slniečko a začíname sa častejšie venovať športovým aktivitám v prírode. To dáva priestor pre voľbu nadčasového doplnku. Nie je ním nič iné ako krásne a kvalitné náramkové hodinky. Z obrovského množstva náramkových hodiniek sme vybrali niekoľko typov, ktoré sa na zápästí moderných dám a pánov budú toto leto vynímať najlepšie.

 

Trendové náramkové hodinky pre dámy

Každá dáma chce vyjadriť svoju jedinečnú osobnosť outfitom, ktorý si denne volí. Najmä v lete, kedy si stačí obliecť ľahké šaty, jej v tom najlepšie dopomôže správny doplnok. Teplé mesiace roku 2018 tak určujú niekoľko trendov v oblasti náramkových hodiniek, s ktorými sa bude dáma cítiť výnimočná. Dámske hodinky Festina prichádzajú s modelmi, ktoré na ruke zaliatej slnečnými lúčmi budú vyzerať neprehliadnuteľne a pritom elegantne. Základným kameňom krásy tohto leta je minimalizmus. Náramkové hodinky by tak nemali pôsobiť príliš nápadne. Zvoľte si teda primeranú veľkosť. Rovnako je to aj s farbami. In je nadčasová elegancia jemných tónov ružového zlata, striebra či žiarivej bielej, ktoré sú využité na takmer všetkých prvkoch hodiniek, od remienku až po malinké ručičky. Dáma tak vyjadrí jemnosť a čistotu štýlu, ktorý si sama volí. Remienky a cirfeníky v rôznych tlmených farbách zvýraznia nejednu kreatívnu rúčku. Je dôležité dbať opäť na to, že minimalistické prevedenie lahodí oku viac. Preto je žiadúca kombinácia maximálne dvoch farieb, ktoré ladia nielen spolu, ale aj s ostatnými doplnkami outfitu. Minimalistický štýl by mal byť následne vidieť aj na ciferníku i samotnom remienku. Pestrý výber dámskych hodiniek Festina na leto 2018 určite nesklame.

 

Pestré remienky pánskych hodiniek Festina

Letné verzie pánskych hodiniek bývajú často prispôsobené životnému štýlu, ktorý zahŕňa aj pobyt vonku v prírode. Pre pánov, ktorých baví cyklistika či iné aktívne športy, každý rok vychádza nová kolekcia hodiniek Festina Chrono Bike. Tá sa rokmi prispôsobuje vždy aktuálnym potrebám. Trend na leto 2018 udali pánske hodinky Festina opäť vo veľkom štýle. Novinky z cyklistickej kolekcie Festina Chrono Bike nenechajú ani jedného pána chladným voči sviežim farebným prevediam. Tieto hodinky majú prispôsobivé a, najmä, ku športu pohodlné kaučukové remienky široké 22 mm. Po uplynulé roky sa dali nájsť remenienky len v čiernej farbe, ale v tohtoročnej kolekcii nájdete žiarivé letné varianty. Dostupné sú v žltom, modrom, oranžovom či červenom prevedení, ktoré zvýraznia každé zápästie. Nechýbajú ani oceľové remienky , ktoré ladia ku všetkému. Využiť sa tak dajú nielen na šport, ale aj na bežné nosenie. Popri základných modeloch sú neprehliadnuteľné prémiové modely z rady Festina Chrono Bike. Tie zaujmú prvkami drahých kovov, akým je napríklad zlato doplnené čiernou.