Trendy spodná bielizeň, ktorú muži milujú

Please enter banners and links.

ID-10055297V dnešnej dobe spodná bielizeň neplní len funkciu zakrytia intímnych partií tela či udržiavanie tepla. Takže ak máte v skrini ešte „bombarďáky“ po babke, šup s nimi urýchlene do koša. Neobstojí ani argument, že sú z kvalitnej bavlny, ktorá sa už dnes nevyrába. Váš chlap či partner chce mať doma sexy dračicu.

Nie každému chlapovi sa však páčia rovnaké veci. Niekto miluje podväzky s pančuchami, iný zas vie oči nechať na jemnej čipkovanej podprsenke. Skúste nadhodiť tému spodnej bielizne večer pri vínku. Spýtajte sa na túžby vášho partnera a pri najbližšej možnosti ulahoďte jeho chutiam. Budú sa diať nevídané veci.

 

Tangáče

Nohavičky sú základom výbavy každej ženy. Obliekate si ich do práce či do školy dennodenne. Takže v prvom rade sa prihliada na pohodlnosť nosenia. Avšak trošku rafinovanosti nezaškodí ani v tomto prípade. Tangá jednoznačne patria medzi najsexy kúsok spodnej bielizne. Odhaľuje takmer všetko a skrýva len to nevyhnutné. Pohľad na nahý a pevný zadok môže vášho muža poriadne rozpáliť. Ozdobte svoje pozadie nejakou čipkou, šnúrkou či zaujímavou farbou. Ranná rýchlovka v posteli vám môže spraviť dobrú náladu na celý deň.

 

Košieľka

ID-100234038

Dnes obchody ponúkajú košieľky od výmyslu sveta. Skúste jednoduché jemné saténové topy jemne padajúce na vaše bedrá a pod nimi sa črtajúce vaše prsia. Alebo čierne sexy čipkované či priesvitné obtiahnuté tielka. Spravte svojmu partnerovi radosť. Urobte mu nezabudnuteľný striptíz na vysokých podpätkoch ako Demi Moore v kultovom filme Striptíz. Váš chlap vás bude nosiť na rukách.

 

Overal či uniforma

A niekto to rád ostrejšie. Zahrajte si hru na pacienta a sestričku. Oblečte sa do rafinovaného kompletu zdravotnej sestričky a liečte svojho muža. Príjemne to okorení váš sexuálny život a oboch vás to zblíži. Ak nie ste veľmi na uniformy, skúste overal. Zahaľte celé svoje telo do sieťovaného overalu, v ktorom budete viac odhalená ako zahalená. Vyberte sa do obchodu so spodnou bielizňou a popustite uzdu vašej fantázii. Vyberajte, skúšajte a kúpte to, v čom sa budete cítiť príťažlivá a sexy. Inak to fungovať nebude.

FOTO: freedigitalphotos.net