Trendy outfit na vianočný večierok

Please enter banners and links.

Čas Vianoc nie je len o nakupovaní, varení, pečení a celkovom zhone. Treba si trošku túto časť roka aj užiť. Štandardne sa o to starajú podniky a pre svojich zamestnancov pripravia nápadité párty plné dobrého jedla a alkoholu.

Vianočná párty sa nekoná každý víkend, preto treba správne zvoliť outfit na túto príležitosť. Niekedy to za vás vyrieši zamestnávateľ a dresscode je uvedený priamo na pozvánke. Nie je to však pravidlo a nechávajú to na kreativite samotných účastníkoch. V takomto prípade treba zbystriť pozornosť, opatrne vyberať jednotlivé kúsky, aby ste nezažili prvotriedne faux paux.

Zelená, kráľovská modrá, červená, purpurová či všetky metalické odtiene zlatej, striebornej, medenej sú farbami Vianoc. Takže v obchodoch sa zamerajte na tieto farby. Koktejlovými šatami s dĺžkou okolo kolien nikdy nič nepokazíte. Takýto kúsok sa v skrini určite nestratí, nakoľko ho môžete využiť aj na iné rodinné oslavy.

Ak sa v šatách necítite príliš pohodlne, pokojne to môžu byť aj nohavice širšieho strihu s pekný šifónovým alebo hodvábnym topom. Sako či bolerko prehodené okolo ramien dodá vášmu výzoru ten správny šmrnc a ochráni vás pred chladným počasím. Doplňte outfit výraznejšou bižutériou s vianočnými motívmi. Pridajte na intenzite vášho make-up u a môžete vyraziť. Rifle v tomto prípade nechajte odpočívať doma.

Nakoľko je to firemná párty, s alkoholom opatrne. Nie je to práve najvhodnejší priestor, kde budete so šéfom rozoberať zvýšenie vášho platu. Príďte sa zabaviť, zatancovať, porozprávať a pekne o polnoci odídete po svojich rovno do svojej postele domov.

FOTO: pexels.com