Trendy letné kimono

Please enter banners and links.

Aj v lete prichádzajú dni, kedy si potrebujete niečo ľahké prehodiť cez ramená. Nemáte nič vhodné, čo by sa vám hodila k ľahkým šatočkám či sexy šortkám? Prinášame vám jeden horúci letný tip, ktorý jednoznačne rozžiari celý váš outfit. V každom poriadnom šatníku by sa malo nachádzať minimálne jedno kimono.

Tento kúsok má svoju dlhú históriu a jeho korene siahajú ďaleko na východ našej zeme. Japonky sa pravidelne každý deň viazali do tohto jedinečného oblečenia. A treba uznať, že v ňom vyzerali neuveriteľne žensky. Pohľadajte inšpirácie vzorov, strihov a jednoznačne si v obchodoch vyberiete.

Kvetované vzory sú absolútne nesmrteľné. Krásne oživia a dotvoria jednofarebný look. Boho štýl je stále trendy. Takže batikované, divoké vzory so strapcami môžu byť inšpiráciou pre tie správne „hippies“ dámy. Priehľadná jemná čipka ešte nikdy nič nepokazila. Ženy, ktoré sú vyznávačky romantizmu si určite prídu na svoje. Ak máte potrebu stále kráčať s dobou, tak v asymetrických či geometrických tvaroch sa nájdete.

Kimono je nielen praktickým odevom, ale naozaj dokáže premeniť váš všedný outfit na rozprávkový. Pokojne ho kombinujte k šatám, šortkám, cropptopom. Čím výraznejší kúsok, tým by mal byť váš outfit pod ním jednoduchší. Ak predsa len máte odvahu, pokombinujte divokosť tvarov aj na doplnkoch. Vsaďte aj na výraznú tašku či doplnky. Vytvoríte tak dokonalý mix štýlov, ktorý bude pôsobiť veľmi trendy.

FOTO: pexels.com