Tipy na vlasovú starostlivosť Privítajte slnečné dni s kozmetickými novinkami.

Please enter banners and links.

Nielen naša pokožka, ale aj vlasy potrebujú v lete ochranu pred slnkom, aby boli naďalej krásne lesklé, zdravé a udržali si farbu. Počas leta vystavujeme vlasy mnohým rizikovým faktorom, ktoré sa na nich môžu podpísať. Kombinácia intenzívneho slnečného žiarenia, chlórovanej či slanej vody a zle zvolenej vlasovej kozmetiky sa zvyčajne nikdy nezaobíde bez následkov na kvalite vlasov. Ak vám teda na vašich vlasoch záleží, potom nezabúdajte v týchto dňoch na ich špeciálnu starostlivosť. Prinášame výber noviniek, ktoré budú vašimi ideálnymi spoločníkmi počas letných mesiacov.

Vlasová expresná starostlivosť GLISS 7 SEC

Objavte regeneračný a ošetrujúci expresný rad produktov GLISS 7 SEC, ktorý vďaka svojmu inovatívnemu zloženiu umožňuje obzvlášť rýchle a praktické použitie. Tekutá forma sa počas aplikácie premení na jemnú krémovú textúru, ktorá pomáha odstrániť známky poškodenia vlasov. Ušetríte tak svoj drahocenný čas a získate lesklé a zdravé vlasy už za 7 sekúnd. Rad obsahuje tri produkty, ktoré ponúkajú správne riešenie pre starostlivosť o rôzne typy vlasov: GLISS 7 SEC COLOR Perfector s hyaluronovým komplexom a brusnicovým extraktom dodáva farbeným, tónovaným alebo melírovaným vlasom až o 95 % viac lesku*. GLISS 7 SEC OIL NUTRITIVE s Omega 9 mastnými kyselinami a marulovým olejom poskytuje lámavým a namáhaným vlasom hydratáciu. A GLISS 7 SEC ULTIMATE REPAIR s tekutým keratínom a perlovým extraktom znižuje lámavosť poškodených a suchých vlasov pri česaní až o 90 %*. Cena expresnej starostlivosti na vlasy je 7,99 €.

*V porovnaní s poškodenými vlasmi.

Rad GLISS COLOR PERFECTOR

Časté farbenie a umývanie vlasy namáha a ich farba rýchlo bledne. Či sú vaše vlasy farbené, melírované alebo zosvetlené, vyžadujú si intenzívnu starostlivosť a špeciálnu ochranu, aby si udržali trvalú farbu a lesk. Rad prípravkov GLISS COLOR Perfector obsahuje kombináciu vysoko kvalitných účinných látok a esencií z prírody. To je základom všetkých receptúr značky GLISS, ktoré sú prispôsobené špecifickým potrebám vlasov, zaisťujú obnovu a viditeľne zlepšujú ich kvalitu. Šampón GLISS COLOR Perfector REPAIR & COLOR SHINE čistí vlasy a ponúka hĺbkovú obnovu a ochranu farby až pre 40 umytí. Kondicionér GLISS COLOR Perfector REPAIR & COLOR SHINE poskytuje intenzívnu hydratáciu a ochranu farby*. Expresný bezoplachový balzam GLISS COLOR Perfector zaistí okamžitú dokonalú starostlivosť a ochranu farbeným vlasom. A nakoniec, bezoplachová starostlivosť, GLISS COLOR Perfector intenzívny balzam, poskytuje obzvlášť intenzívnu ochranu farby * a lesk – pre hodvábne jemné a žiarivo lesklé farbené vlasy.

Gliss Color farby na vlasy

Značka Gliss sa špecializuje na regeneráciu farbených vlasov už viac ako 70 rokov. Farby na vlasy Gliss Color užívateľkám sľubuje permanentný a žiarivý vzhľad. Chráni vlasy pred poškodením už počas procesu farbenia a vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej zostávajú vlasy žiarivé a hebké. Farby Gliss Color disponujú silou komplexu kyseliny hyalurónovej, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele a je známa vďaka svojim hydratačným účinkom. Farby na vlasy Gliss Color vznikli spojením odborných znalostí v oblasti farbenia vlasov spoločnosti Schwarzkopf a skúsenosťami značky Gliss v oblasti vlasovej regenerácie. Sú dostupné v 20 farebných odtieňoch, a okrem komplexu kyseliny hyalurónovej, obsahujú špeciálny systém Color Care, ktorý zaisťuje prenikanie pigmentov farby hlboko do vlasu. Dochádza tak k perfektnému krytiu šedín a efektu dlhotrvajúcej žiarivej farby. Gliss Color bráni poškodeniu vlasov a chráni ich už v priebehu farbenia. Výsledkom sú zdravo vyzerajúce vlasy bez vytvorenia “efektu helmy”, ktoré si môžete užívať každý deň.

Prémiové šampóny značky SYOSS

Vyskúšajte prémiové šampóny značky SYOSS. Šampón SYOSS Color dôkladne čistí a spoľahlivo regeneruje vlasové vlákna. Výrobok patrí do prémiového radu vlasovej starostlivosti pre farbené vlasy. Rozžiari farbu vašich vlasov na dlhú dobu a zanechá ich zdravé, pružné, hebké a žiarivo lesklé. Po pravidelnom používaní je štruktúra vlasov obnovená hĺbkovo od korienkov a na prvý pohľad je viditeľná vitalita vlasových vlákien. Šampón SYOSS pre žiarivú farbu a lesk poskytne vašim vlasom profesionálnu starostlivosť so zaručeným a dlhodobým výsledkom. Doprajte svojim vlasom žiarivú farbu a prirodzený lesk! V kombinácii s kondicionérom SYOSS Color dosiahnete dokonalé výsledky. Šampón Volume účinne posilňuje vlasy, dodáva im prirodzený lesk a viditeľne zväčšuje ich objem. Bohaté zloženie šampónu sa o vlasy jemne stará, perfektne ich umýva a posilňuje ich obranyschopnosť. Špeciálna receptúra ​​je skvelým pomocníkom pre všetkých tých, ktorí potrebujú zväčšiť objem vlasov bez ich zaťaženia. Bez silikónov! Šampón vlasy spevňuje a zanecháva ich čisté, vyživené a do hĺbky hydratované. Doprajte svojim vlasom šampón, ktorý ich viditeľne posilní.

O spoločnosti Henkel:

Spoločnosť Henkel pôsobí celosvetovo s vyrovnaným a diverzifikovaným portfóliom produktov. Vďaka silným značkám, inováciám a technológiám zastáva Henkel vedúce postavenie na trhu tak v spotrebiteľských, ako aj priemyselných odvetviach. V oblasti lepidiel je Henkel divízia Adhesive Technologies celosvetovým lídrom na trhu v rámci všetkých priemyselných segmentov. V oblastiach Laundry & Home Care a Beauty Care je Henkel na vedúcich pozíciách na viacerých trhoch a v kategóriách vo svete. Spoločnosť bola založená v roku 1876 a má za sebou viac než 140 úspešných rokov. V roku 2018 dosiahla obrat vo výške 20 mld. eur a upravený prevádzkový zisk približne vo výške 3,5 mld. Eur. Henkel zamestnáva viac než 53 000 ľudí po celom svete, ktorí spolu tvoria zanietený a veľmi rôznorodý tím, ktorý spája silná firemná kultúra a spoločný záujem vytvárať trvalo udržateľné hodnoty a ktorý zdieľa spoločné hodnoty. Ako uznávaný líder v oblasti udržateľnosti je Henkel na popredných priečkach v mnohých medzinárodných indexoch a hodnoteniach. Prioritné akcie spoločnosti Henkel sú kótované na nemeckom akciovom indexe DAX. Viac informácií nájdete na stránke www.henkel.com.

Na Slovensku pôsobí Henkel vo všetkých troch strategických oblastiach už od roku 1991. Henkel Slovensko predáva viac ako 50 značiek a dnes zamestnáva viac ako 1 900 pracovníkov.