Tantra v milovaní? Trpezlivosť a úcta ktorú ocenia obaja partneri.

Please enter banners and links.

ID-100322432Indická technika milovania, o ktorej sa píše dosť často. Pravdou však je, že ju vyskúšalo len málo Európanov. Dnešná doba je uponáhľaná do takej miery, že si ju niekedy prenášame aj do ľúbostného života. Práve tento druh milovania však prináša možnosť prežiť so svojim partnerom až niekoľko hodinový zážitok telesného aj duchovného spojenia.

 

Zabudnite na výkon

Dnešní milenci sú obklopení myšlienkou, že prvoradé je podať najlepší výkon. Či už sú to výkony v práci alebo v sexe, konečná vidina cieľa ako uspokojenia požiadavky je prvoradá. Pri tantrickom milovaní je výkon ako aj orgazmus vedľajším prejavom uvoľnenia.

Pri tantrickom milovaní nie je stanovený žiaden konkrétny cieľ. Je založené na vzájomnej úcte, láske a poznávaní svojho partnera. Jeho základnou ideou je naučiť sa odďaľovať a predlžovať sexuálne vzrušenie.  Základom je dlhá predohra pri ktorej môžete vzájomne spoznávať svoje telá. Vzájomné dotyky, masáže a bozky to všetko si počas nej užijete a vychutnáte.

 

Malé triky pre veľké potešenie

ID-10090737

Pri tantrickom milovaní sa naučíte ovládať svoje telo. Existujú tzv. tantrické dychové cvičenia ktoré úžasne vplývajú na naše zdravie. Vášnivé bozky sú v nej vnímané ako spojenie partnerov v duchu jing jang. Takisto je obľúbená aj poloha 69, počas ktorej je cirkulácia a výmena vzájomnej energie najúčinnejšia.

V tantre neexistuje žiadna hranica. Jej výhodou je zotrvať v milostnom objatí a v schopnosti  užiť si výmenu vzájomnej energie a lásky. Vyskúšajte aspoň kúsok z nej zapojiť do vášho milostného života a skúste si takýto spôsob vyjadrenia vzájomných citov.

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net