Súťažte o poukážky na nákup v bioobchode

Please enter banners and links.

prirodnastrava-skDni sa pomaly skracujú a s pribúdajúcimi mrazmi sa často dostaneme do kontaktu s ľuďmi, ktorých trápi chrípka alebo prechladnutie. Médiá nám každý rok prinášajú cenné rady, ako prežiť chrípkové obdobie v plnom zdraví, no často si ich veľmi nevezmeme k srdcu, pretože doba je rýchla a nemáme čas sa zaoberať prípravou zdravých, na vitamíny bohatých jedál. Ako sa aj v hektike dnešných dní starať o naše telo bez toho, aby nás to akokoľvek zdržiavalo?

 

Jedným z riešení je okrem zdravého životného štýlu aj konzumácia bylinných prípravkov – tabliet, práškov, ale aj zdravých a chutných nápojov či doplnkov stravy, ktoré predstavujú nielen prevenciu pred ochoreniami chrípky, ale aj pred niektorými civilizačnými chorobami. Množstvo z nich je vhodných pre srdciarov, cukrovkárov, ľudí s problematickou váhou, pre páry s problémom počať dieťa, ale aj pre športovcov. Kto neverí dnešným tabletám a doplnkom stravy, ktoré sa bežne predávajú v lekárňach a obchodoch so zdravou výživou, mal by siahnuť po prírodnej alternatíve, stopercentne šetrnej k organizmu. Ak vám v zimných mesiacoch chýba energia, s prírodnými vitamínmi a doplnkami stravy si ju prirodzene doplníte. Fanúšikovia ajurvédy, starej indickej medicíny, ktorá sa často skloňuje so slovom dlhovekosť, si môžu vyskúšať jej účinky na vlastnej koži, a to doslova – okrem využívania ajurvédskych byliniek a potravín pri varení a pečení sa môžu tešiť z kvalitnej bio kozmetiky, ktorá dokonale rozmazná telo. V zimných mesiacoch nepoteší nič viac ako príjemná masáž s olejom od osoby, ktorú milujeme. Však, dámy?

poukazka25

 

Náš internetový magazín vám ponúka možnosť vyhrať poukážky na nákup prírodných doplnkov stravy a kozmetiky z webu prirodnastrava.sk. Potešte darčekom seba alebo svojich blízkych.

 

 

 

Súťažná otázka znie: Ktorej sopečnej hornine sa pripisujú detoxikačné a antioxidačné účinky? 

(Odpoveď nájdete na blogu prirodnastrava.sk)

 

Ceny: 1x poukážka na nákup v eshope prirodnastrava.sk v hodnote 25 EUR, 1x poukážka v hodnote 15 EUR a 1x poukážka v hodnote 10 EUR.

 

Trvanie súťaže: od 21. 11. do 30. 11. 2016.

Súťaž ukončená