Súťaž – zakomponujte LED svietidlá do vašej domácnosti aj vďaka úžasnej poukážke na ich nákup

Please enter banners and links.

svietidlá led2Bez svietidiel si život dnes už ani len nevieme predstaviť. Po zotmení nám plnohodnotne nahrádzajú prirodzený zdroj svetla a zabezpečujú náš maximálny komfort. No nie sú svietidlá ako svietidlá. Presvedčte sa aj vy, že najideálnejšou voľbou osvetlenia interiéru sú LED svietidlá a vyhrajte až 100€ na ich nákup.

Výrobcovia, ktorí sa špecializujú na produkciu LED osvetlenia, neustále inovujú túto technológiu a podieľajú sa na jej rozvoji. Z neho ťažia nakoniec samotní spotrebitelia využívajúci túto alternatívu svietidiel vo svojich domácnostiach. LED svietidlá sa vyznačujú niekoľkonásobne nižšou spotrebou ako bežné svetelné zdroje, životnosťou často v ráde až desať tisícov hodín svieteniapríjemnosťou samotného svetla, ktorého vlastnosti sú veľmi podobné prirodzenému slnečnému žiareniu. Vďaka tomu vám LED svietidlá poskytujú ideálnu príležitosť na zlepšenie hospodárenia vášho bývania s energiami za súčasného zabezpečenia príjemných podmienok na život.

17649Spomenuté výhody však nie sú jediné. Výrobca svietidiel LED2, ktorého produkty nájdete aj v internetovom obchode Casca.sk, kladie vysoký dôraz aj na dizajn svietidiel a ich cenovú dostupnosť pre všetkých ľudí. Preto medzi jeho svietidlami nájdete mnohé moderné prevedenia, ktoré jednoducho zakomponujete aj do vašej domácnosti.

Náš internetový magazín vám práve teraz prináša súťaž o úžasnú výhru – poukážu v hodnote 100€ na nákup svietidiel LED2 v internetovom obchode Casca.sk. Stačí len správne odpovedať na nasledujúci otázku a mať kúsok šťastia pri záverečnom žrebovaní.

Súťažná otázka:

Koľko LED zdrojov svetla je použitých v dizajnovom interiérovom svietidle LED2 TUBULAR BELLS?

Odpoveď hľadajte na eshop.casca.sk.

Súťaž trvá od 2.6.2016 do 16.6.2016

Súťaž ukončená