Súťaž: Vyhrajte atraktívne výhry s ekologickými matracmi

Please enter banners and links.

MatracSpánok je pre náš život nesmierne dôležitý. Regeneruje našu myseľ, osviežuje telo a dodáva nám potrebnú energiu. Ak chceme, aby bol naozaj kvalitný, musíme sa pozrieť na matrace, na ktorých spíme. Mnohé látky používané na ich výrobu sú buď syntetické, alebo z ropných produktov, preto telu neposkytujú ideálne podmienky. Na trh sa však postupne dostávajú aj inovatívne a ekologické peny matracov, ktorých vlastnosti zabezpečujú maximálne pohodlie počas spánku. A práve vďaka nim môžete aj vy vyhrať zaujímavé ceny. Čítajte preto ďalej.

Prečo sú ekologické matrace ideálnou voľbou na dosiahnutie zdravého spánku?

Ak sú na výrobu matracov používané prírodné látky, zvyšuje sa ich pohodlnosť a schopnosť udržiavať stále a ideálne podmienky na spánok. Oproti syntetickým dokážu výborne odvádzať telesnú vlhkosť produkovanú počas spania, regulovať teplotu či reagovať na tlak tela deformáciami peny, ktoré zabezpečia jeho prirodzenú polohu. Zároveň obsahujú mnohé prírodné výťažky udržiavajúce stálu sviežosť matracu a zamedzujúce prítomnosti akýchkoľvek mikroorganizmov v jeho štruktúre.

Základná pena na výrobu ekologických matracov sa získava napríklad spracovaním ricínového oleja, ktorý sa už roky bežne využíva v medicíne. Práve nahradením umelých látok alebo ropných produktov za tento olej je dosiahnutá pozitívna zmena vlastností matracov. Ekologické matrace môžete nájsť aj v ponuke internetového obchodu Mojmatrac.sk.

Práve v spolupráci s internetovým obchodom Mojmatrac.sk sme pre vás pripravili súťaž o zaujímavé výhry. Stačí, ak nám odpoviete na jednu jednoduchú otázku:

Vymenujte názov aspoň jednej ekologickej peny v ponuke na stránke Mojmatrac.sk

Zo všetkých odpovedí vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí si rozdelia dve atraktívne ceny:

logo_mojmatrac1.cena – 2 anatomické vankúše

2.cena – poukážka na nákup v internetovom obchode Mojmatrac.sk vo výške 40 €

Súťaž trvá od 22.2.2016 do 7.3.2016

Súťaž ukončená onedlho pridáme výhercov